Mają już się czym pochwalić

uniwersytet_inauguracja_15

uniwersytet_inauguracja_15Studenci Gołdapskiego Uniwersytetu 3. Wieku to osoby ciekawe świata i chłonne nowej wiedzy, toteż inauguracja nowego roku akademickiego nie była tylko oficjalną formalnością. Studenci bowiem mają się czym pochwalić, choćby czynnym uczestnictwem w wydarzeniach kulturalnych, kursach lub wycieczkach.

Nie było długich przemówień, prezes Zofia Burel na początku oddała głos burmistrzowi Markowi Mirosowi, który w prezentacji multimedialnej przypomniał o walorach ziemi gołdapskiej i dokonaniach gołdapian. Bibliotece uniwersyteckiej podarował książkę „Gołdapianie po 1945 roku”. W imieniu Andrzeja Ciołka głos zabrała przedstawicielka Starostwa Powiatowego.

Przyjęto czworo nowych studentów. Aleksandra Ratasiewicz poinformowała, że chęć uczestnictwa w spotkaniach wyraziła również grupa nauczycieli z Bań Mazurskich.

Agnieszka Pietrewicz przedstawiła prezentację multimedialną o kursie „Finanse w bibliotece”, który odbywał się przy czynnym uczestnictwie studentów.

Na koniec był tort z napisem i kremowym logo uniwersytetu przygotowany przez Janinę Wojnowską.

O stronę techniczną spotkania, jak zwykle, zadbał Paweł Miksza, informatyk z Biblioteki Publicznej.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Mają już się czym pochwalić

 1. jasne

  Wszystko fajne ale niektóre babcie nawet swoich wnuków nie znają, a tu się bawią przykre.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Ja

  Pozdrawiam wszystkie babcie studentki UTW i życzę Wam jak najwięcej takich wspaniałych spotkań. Może jest tak, że tym „niektórym babciom” jest utrudniany dostep do wnuków i to jest bardzo przykre. „Babcie „głowa do góry i cieszcie się życiem.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...