Konsultacje społeczne

W terminie od 2 do 15 października 2012 r. przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały w sprawie podziału Gminy Gołdap na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic i numerów oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym.

Celem konsultacji jest zapoznanie się ze stanowiskiem mieszkańców Gminy Gołdap w sprawie projektu nowego podziału Gminy na okręgi wyborcze.

Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie wnoszenia opinii, uwag i propozycji do projektu nowego podziału Gminy na okręgi wyborcze. Formularze konsultacyjne udostępnione są na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Gołdapi oraz w Sekretariacie Urzędu Miejskiego pokój nr 12.

Wypełnione formularze należy składać w Urzędzie Miejskim (sekretariat). Natomiast formularze w wersji elektronicznej należy przesyłać na adres poczty elektronicznej: sekretariat@goldap.pl

 

Formularze oraz inne informacje dotyczące tej sprawy znajdują się pod poniższymi linkami:

http://bip.goldap.pl/pl/377/1,24941/uchwala-podzial-na-okregi-wyborcze.html

http://bip.goldap.pl/pl/5745/1,24940/zarzadzenie-nr-523-x-2012-w-sprawie-konsultacji-spolecznych.html

 


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Konsultacje społeczne

  1. sceptyk

    No i zaczęła się walka wyborcza w wyborach za 2 lata. Miros i jego drużyna tworzą pozory konsultacji bo tak wymaga prawo, a „okręgi wyborcze” dostosowane do poszczególnych jego żołnierzy. Najciekawiej wygląda podział wpływów w centrum Gołdapi, tak dopasowany żeby wierni Mirosowi radni mogli uzyskać poparcie swoich sąsiadów (lub byłych sąsiadów) i żeby – mimo zmienionej ordynacji wyborczej – weszli do rady. Więc naiwni, którzy myślą że ich wnioski do konsultacji cokolwiek zmienią skazani są na porażkę. Dodatkowo ujawnią się podając nazwisko i Miros i jego drużyna będą mieli jak na dłoni z kim będą walczyć w nadchodzących wyborach. A czemu opozycja w naszej gminie nie organizuje spotkań na ten temat?

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...