Kierował autem mając ponad 2,5 promila

alcoblow

alcoblowNawet do 2 lat pozbawienia wolności może grozić 40-letniemu mieszkańcowi Gołdapi, który kierował samochodem będąc w stanie nietrzeźwości. Piotr U. został zatrzymany do kontroli drogowej na jednej z ulic miasta. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Swoje postępowanie będzie tłumaczył w sądzie.

Wczoraj kilka minut przed godziną 14.00 na ul. Wąskiej w Gołdapi dzielnicowy zatrzymał do kontroli osobowego volkswagena. Autem kierował 40-letni mieszkaniec Gołdapi. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna jest pijany. Piotr U. miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Samochód został zabezpieczony przez osobę wskazaną. 40-latek stracił prawo jazdy i w najbliższym czasie usłyszy zarzut. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduję karę pozbawienia wolności nawet do 2 lat. Ponadto Piotr U. może liczyć się z utratą prawa jazdy na okres do 10 lat.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Kierował autem mając ponad 2,5 promila

  1. ciekawy

    policjo kochana prosimy o zdjęcia tych pijackich mord. A w szkołach gdzie uczą się dzieci tych pijaków ogłoszenie. mój ojciec jest debilem – jeździ po pijaku.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     
  2. szyba

    Po meczu policja złapała Niemca, Czech, Węgra i Polaka. Wszyscy czterej mieli po 2 promile alkoholu.
    Niemiec wypił jednego szłapsa, Czech 3 piwa, Węgier pół litra śliwowicy, a Polak…. nie pił 3 dni