Jesień w lesie

Pięciolatki z grupy A i z grupy B ze Szkoły Podstawowej nr 1 wybrały się 23 października na wyprawę do lasu w celu zaobserwowania zjawisk zachodzących w przyrodzie o tej porze roku. Po przybyciu na miejsce przywitała dzieci  pani leśnik Marzanna Konieczny. Była przechadzka po lesie i obserwacja naturalnego ekosystemu świata roślin i zwierząt. Dzieci poznawały przyrodę patrząc, słuchając i dotykając. Po przechadzce  znaleźliśmy czas na ognisko, przy którym piekliśmy kiełbaski.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Marzanny Konieczny , która dzięki ogromnemu zaangażowaniu  zaszczepiała w dzieciach  miłość do przyrody.


Aktualności

Powiązane artykuły

7 komentarzy do “Jesień w lesie

 1. mmm

  Redaktorze, czy goldap.org to strona dla dzieci i ich rodziców? Ile można czytać o dzieciakach, poszły do lasu, poszły do piekarza, pozbierały liście, bla, bla, bla…
  Plus sto pięćdziesiąt zdjęć.
  Rozumiem, że jest to interesujące dla rodziców i rodzin, ale zwykły czytelnik chce innych i bardziej zróżnicowanych wiadomości, a nie w kółko o życiu przedszkolaków.
  Ta strona jest coraz nudniejsza, niedługo już chyba nikt nie będzie tu zaglądał, no, oczywiście poza rodzicami dzieci z przedszkola.

  Zaraz się pewnie odezwie jakiś oburzony rodzic…
  Ja chcę informacji, o życiu Gołdapi, a nie o życiu przedszkolaków!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. ciekawy

  mmm
  Narzekacie na szkoły, przedszkola, że nic nie robią, że tylko wakacje i wolne. A gdy tylko ukaże się parę artykułów dotyczących tych którzy coś robią to zaraz larum podnosicie, że be. Zwykły czytelniku zaproponuj coś od siebie, przyślij do redakcji jakiś ciekawy artykuł o naszym mieście i ludziach tu żyjących. Nauczyłeś się tylko brać a może tak coś od siebie… Poza tym jeśli nie interesuje cię „przedszkolak” – omiń ten artykuł. Boże jakie to proste.
  PS. pozdrawiam wszystkich przedszkolaków.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. ciekawy

  i jeszcze jedno na goldap.org.pl przynajmniej komentarze nie są cenzurowane.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Karol

  Słusznie. Do przekazywania takich informacji służą strony internetowe przedszkoli i szkół.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. JAA

  Do Karola:
  Chyba nie Ty decydujesz co ma być na gołdapskich portalach. Ja omijam artykuły , które mnie nie interesują, rób to samo.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. Karol

  Do JAA:
  Jasne, że nie decyduję i dlatego są tu wpisy pań nauczycielek. A Tobie radzę: nie udzielaj mi porad, bo sam sobie dobrze daję radę.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 7. JAA

  Do Karola:
  A ja bardzo dziękuję Tobie za radę. Pozdrawiam i życzę więcej wyrozumiałości i mniej pieniactwa.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...