Filmowa Kronika – wrzesień 2012

Jeśli na co dzień nie masz czasu lub nie chcesz czytać informacji, lecz znajdujesz kwadrans na nasz przegląd wydarzeń z całego miesiąca, dobrze trafiłeś. Dziś w Internecie wylądowała Filmowa Kronika Gołdapi Wrzesień 2012 przygotowana przez P7 Studio i przyjaciół na zlecenie Domu Kultury w Gołdapi.
Dwunasto-minutowy zbiór wydarzeń września przeniesie nas do szkół powiatu gołdapskiego na organizowane przez placówki eventy, ponadto zobaczymy teatr Wierszalin, mecz charytatywny Pomagamy Ani, postęp prac nad dzielnicą uzdrowiskową oraz odwiedzimy liczne wydarzenia sportowe. W kronice nie zabraknie nowego przedszkola, Dnia Weterana oraz wizyty w Olsztynie na konferencji nowych podmiotów Dziedzictwa Kulinarnego.Zapraszamy i życzymy miłego oglądania Kroniki Wrzesień 2012 w Gołdapi.
Jeśli wiesz, że w powiecie gołdapskim coś ma się wydarzyć i warto by było uwiecznić te chwile okiem kamery, napisz do nas – dkgoldap@o2.pl, kontakt@p7studio.pl lub zadzwoń – 530-839-829 oraz 87 615-08-03. Na pewno się odezwiemy i uwiecznimy ważne momenty, które za kilka lat nabiorą mocy 😉
Miłego odbioru życzy Dom Kultury w Gołdapi oraz P7 Studio

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły