Zapraszamy na „Dzień Otwarty” na basenie

logo_basen

logo_basenW sobotę 29 września 2012 r. Kompleks Sportowo-Rekreacyjny OSiR w Gołdapi organizuje DZIEŃ OTWARTY. Wszyscy, którzy tego dnia odwiedzą pływalnię, siłownię i halę sportową będą mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji, przygotowanych przez organizatorów.

W programie wiele zajęć dla dzieci i dorosłych m. in. nauka i doskonalenie pływania, aqua aerobic, gimnastyka w wodzie dla seniorów, pływanie korekcyjne, pokaz ratowniczy i nauka pierwszej pomocy, pilates, MamaFit, tenis ziemny, lekka atletyka, gimnastyka korekcyjna, prezentacja sprzętu na siłowni oraz ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe, pomiar BMI. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami w postaci wejściówek na basen i siłownię np. zjazd rurą na czas, gry i zabawy w wodzie, konkurencje siłowe np. wyciskanie ciężarku na ławeczce, podciąganie na drążku, brzuszki.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Po zajęciach będzie można porozmawiać z prowadzącym i zapisać się na regularny kurs.

W Dniu Otwartym z pływalni będzie można skorzystać za symboliczną złotówkę, cena dotyczy tylko pierwszej godziny, po tym czasie obowiązują opłaty jak w cenniku.

Każdy, kto chce wziąć udział w „Dniu Otwartym” organizowanym przez Kompleks Sportowo-Rekreacyjny OSiR w Gołdapi, powinien zabrać ze sobą strój sportowy, by bez ograniczeń korzystać z oferty Kompleksu.

Szczegółowy program Dnia Otwartego pojawi się wkrótce.

Kompleks Sportowo-Rekreacyjny „Hala-Basen” ul. Partyzantów 31A, 19-500 Gołdap

www.hala-basen.goldap.pl

 

Powiązane artykuły