Wojewódzkie Obchody Światowego Dnia Turystyki

Kiermasz sztuki ludowej i rękodzieła oraz produktów regionalnych, popisy pieczenia sękacza, wikliniarstwa  i rzeźby oraz kręcenia miodu – to tylko część z atrakcji przewidzianych na uroczysdtosci wojewódzkich obchodów Światowego Dnia Turystyki. Szczegóły na plakacie.


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Wojewódzkie Obchody Światowego Dnia Turystyki

 1. Turysta

  ” Turystyka i zrównoważona energia” Nic dodać nic ująć, ktoś próbuje ożenić turystykę z energią z siłowni wiatrowych. To nie przejdzie. Nie da się pogodzić zniszczenia krajobrazu masztami siłowni wiatrowych z turystyką. Turystyka na Mazurach istnieje dzięki krajobrazowi . Robienie wojewódzkich obchodów w cieniu wiatraków jest ironią organizatorów, przynajmniej jaj tak to odbieram. Szeskie Wzgórza są przykładem bezmyślności osób odpowiedzialnych za wydawanie zezwoleń na budowę wiatraków. Wszystko to w imię interesów jednostek, ogół nieliczy się.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. A mam pytanko, Gołdap miała nawiedzić Ministra Mucha, czy zrobi to przy okazji tego wydarzenia 😉 ?

  A takie ps. jak może być zrównoważony rozwój, przecież już nawet patrząc po ludziach różnią się od siebie. Hasło jak najbardziej nietrafione. EU powoli przechodzi na czerwoną stronę mocy – http://www.sadistic.pl/niezapomniane-hasla-prl-u-vt262.htm . Nie zmienia to jednak faktu, że zapowiada się bardzo ciekawe wydarzenie pełne regionalizmu, bo „cudze chwalicie, a swego nie znacie” ! 🙂

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Turysta

  Cytuję P.W. (…) Hasło jak najbardziej nietrafione (…) Panie Piotrze to hasło jest bardzo trafione z punktu widzenia organizatorów ” uroczystości” To hasło ma zamydlić oczy ludziom i spowodować, że na farmy wiatrowe w pobliżu naszych domostw będą kojarzone z dobrodziejstwem i czymś nierozłącznym z turystyką. To taka swoista obłuda decydentów.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...