Uwaga przedsiębiorcy!

Szanowni Państwo! Pragniemy Państwa poinformować, że Starostwo Powiatowe w Gołdapi organizuje III Międzynarodowe Spotkanie Polskich i Rosyjskich Przedsiębiorców „BIZNES PONAD GRANICAMI”, które odbędzie się 11 października 2012 roku w Gołdapi. Dwa poprzednie spotkania odbyły się w marcu (Gołdap) i lipcu (Gusiew) 2012 r. Cieszyły się one zainteresowaniem przedsiębiorców, zapoczątkowały jednocześnie dobrą praktykę spotkań międzynarodowych.

Celem spotkania jest pomoc w nawiązaniu współpracy przedsiębiorcom po obu stronach granicy a przez to rozwój gospodarczy naszego regionu.

Spotkanie skierowane jest do mikro i małych przedsiębiorców z terenu Powiatu Gołdapskiego niemniej jednak ma ono formułę otwartą.

III Międzynarodowe spotkanie zaplanowane w formie warsztatów. Każdy z uczestników będzie miał możliwość krótkiej (5 min.) prezentacji swojej firmy, jej oferty, oczekiwań i planów rozwoju. Taka formuła będzie sprzyjała odnalezieniu potencjalnych współpracowników z kraju i zagranicy. Wskazany jest udział 2 przedstawicieli z jednej firmy. Zaplanowano również rozmowy dotyczące określenia płaszczyzny współpracy między przedsiębiorcami, samorządem i otoczeniem biznesu.

Korzyści z udziału w spotkaniu:

– przedstawienie swojej firmy oraz jej oferty na forum;

– odnalezienie konkretnej firmy chętnej do współpracy;

– wymiana doświadczeń i możliwość nawiązania współpracy w obrębie konkretnej branży;

– rozmowy indywidualne potencjalnych partnerów biznesowych;

– znalezienie się w oficjalnych bazach przedsiębiorców – jako firma chętna do współpracy z partnerem Rosyjskim (baza danych prezentująca firmę oraz jej ofertę będzie popularyzowana na runku Rosyjskim);

– uzyskanie Certyfikatu poświadczającego udział w spotkaniu „Biznes ponad granicami”.

W najbliższym czasie rozpocznie się rekrutacja uczestników.


Aktualności

Powiązane artykuły