Niebiescy i Czarni zagrają dla Ani

Zgodnie z obietnicą Gołdapska Grupa Wsparcia przystąpiła do organizacji drugiej „sportowej” części akcji charytatywnej „Pomagamy Ani”. Informujemy, że w ramach tej części akcji w dniu 22 września o godz. 15.00 w hali sportowo – rekreacyjnej Kompleksu Sportowo Rekreacyjnego „Hala – Basen” odbędzie się mecz charytatywny w piłkę koszykową.
Mecz rozegrają dwie drużyny:
– „Czarni” – drużyna księży (kapitan drużyny – ksiądz Czesław Król);
– „Niebiescy” – drużyna policjantów (kapitan drużyny – komendant PP Andrzej Żyliński).
Mecz sędziować będzie Danuta Muszynska. W trakcie meczu odbędzie się aukcja zgromadzonych wcześniej „sportowych” gadżetów a dochód z niej, podobnie jak dochód z Koncertu w dniu 10 sierpnia, trafi na konto fundacji „Dobro Powraca – Fundacja na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane” . Fundacja ta prowadzi subkonto pani Ani Kamińskiej, która jest beneficjentką trzeciej edycji Koncertu.
Przypominamy jakie przedmioty będą licytowane:
– piłka Puma v.3.11 z autografami piłkarzy Jagiellonii Białystok – przekazał Bartłomiej Bukowski, zawodnik młodzieżowej grupy Jagiellonii Białystok;
– koszulka z autografami piłkarzy Jagiellonii Białystok – ofiarowana przez Gabriela Bukowskiego;
– koszulki znanych sportowców z ich autografami ( m.in. Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Wojciech Kowalewski) – przekazali przyjaciele Ani;
– miesięczny karnet lekcji nauki pływania na basenie – Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego;
– koszulka boksera Andrzeja Gołoty z jego autografem – ofiarował Zygfryd Słapik;
– koszulka piłkarza Jagiellonii Białystok Rafała Grzyba, koszulka treningowa Jagiellonii Białystok oraz dwie piłki z autografami drużyny + szalik klubowy i kubek – przekazał Podlaski Związek Piłki Nożnej. Chcemy szczególnie podkreślić, że najwięcej przedmiotów, które będą podczas meczu licytowane, przekazał pan Marcin Białous w imieniu Gołdapskiego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi. Są to:
– koszulki z autografami piłkarza Artura Boruca, kolarza Czesława Langa, piłkarza Tomasza Iwana, siatkarki Izabeli Bełcik z podpisami reprezentantek Polski, siatkarki Joanny Frąckowiak z podpisami siatkarek BKS Aluprof Bielsko-Biała, Dawida Nowaka z podpisami piłkarzy PGE GKS Bełchatów, koszulka z podpisem byłego siatkarza PGE Skry Bełchatów oraz reprezentanta Polski Piotra Gruszki, siatkarki Agnieszki Bednarek-Kaszy z podpisami reprezentantek Polski, koszulka z autografami piłkarzy Lecha Poznań, piłka z podpisami siatkarek Organiki Budowlani Łódź, piłka z podpisami piłkarzy Lecha Poznań, moneta okolicznościowa z okazji 90 lat istnienia Bialskiego Klubu Sportowego „Stal” Bielsko Biała. I pocztówka z autografem Jerzego Dudka !!!
Wstęp na imprezę będzie bezpłatny, jednak GGW liczy, że Wasze serca i kieszenie otworzą się podczas licytacji przedmiotów. Wpływy z aukcji – tak jak podczas poprzednich koncertów – zostaną policzone a wynik ogłoszony już na zakończenie imprezy. W ciągu następnych kilku dni cała kwota przelana zostanie na konto. Zebrane pieniądze przeznaczone będą na opłacenie turnusów rehabilitacyjnych pani Ani w gołdapskim Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży „Marzenie”.
Przypominamy, że przy organizacji także tej części akcji charytatywnej wspomagają Grupę medialnie:
portal www.goldap.org.pl;
portal www.zbliska.pl
– gazeta Kurier Gołdapski i strona www.goldap.wm.pl;
– portal www.niebywalesuwalki.pl.
– telebim Gołdap państwa Jejer.
– P7 Studio
Grupa serdecznie dziękuje także panu Marianowi Mioduszewskiemu za deklarowaną pomoc przy organizacji imprezy, oraz przede wszystkim – obu drużynom, które zgodziły się rozegrać ten interesujący mecz.
Redakcja tego portalu, komentując bardzo miło pierwszą część naszej akcji, napisała „trzeba koniecznie podtrzymać ten płomień”. Dlatego zachęcamy wszystkich do udziału w tej pięknej i potrzebnej imprezie. Przyjdźcie, kibicujcie, kupujcie.
Pomóżcie podtrzymać ten płomień, pomóżcie Ani.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Niebiescy i Czarni zagrają dla Ani

 1. GGW

  Do wylicytowania jest też bardzo fajny kostium kąpielowy, zapomnieliśmy go dopisać. Poprawiamy.
  Zachęcamy wszystkich do udziału w fajnej imprezie.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. GGW

  Właśnie dostaliśmy informację, że otwierając link http://www.lotniskoketrzyn.pl/index.php?op=3 , w zakładce „Aktualności” znajdziemy materiał pod tytułem „Reminiscencje…po Mazury AirShow 2012!!!”. W materiale opis naszego sierpniowego Koncertu i bardzo miłe słowa Darczyńcy Pana Stanisława Tołwińskiego. Zachęcamy do przeczytania.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...