Druga część „Pomagamy Ani” nadchodzi…

kalendarz_krwiodawcow_8

kalendarz_krwiodawcow_8Zgodnie z obietnicą Gołdapska Grupa Wsparcia przystąpiła do organizacji drugiej „sportowej” części akcji charytatywnej „Pomagamy Ani”. Informujemy, że w ramach tej części akcji w dniu 22 września o godz. 15.00 w hali sportowo – rekreacyjnej Kompleksu Sportowo Rekreacyjnego „Hala – Basen” odbędzie się mecz charytatywny w piłkę koszykową.

 

Mecz rozegrają dwie drużyny:

– „Czarni” – drużyna księży (kapitan drużyny – ksiądz Czesław Król);

– „Niebiescy” – drużyna policjantów (kapitan drużyny – komendant PP Andrzej Żyliński).

Mecz sędziować będzie Danuta Muszynska. W trakcie meczu odbędzie się aukcja zgromadzonych wcześniej „sportowych” gadżetów a dochód z niej, podobnie jak dochód z Koncertu w dniu 10 sierpnia, trafi na konto fundacji „Dobro Powraca – Fundacja na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane” . Fundacja ta prowadzi subkonto pani Ani Kamińskiej, która jest beneficjentką trzeciej edycji Koncertu.

Przypominamy jakie przedmioty będą licytowane:

– piłka Puma v.3.11 z autografami piłkarzy Jagiellonii Białystok – przekazał Bartłomiej Bukowski, zawodnik młodzieżowej grupy Jagiellonii Białystok;

– koszulka z autografami piłkarzy Jagiellonii Białystok – ofiarowana przez Gabriela Bukowskiego;

– koszulki znanych sportowców z ich autografami ( m.in. Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Wojciech Kowalewski) – przekazali przyjaciele Ani;

– miesięczny karnet lekcji nauki pływania na basenie – Szkoła Pływania Adama Kozłowskiego;

– koszulka boksera Andrzeja Gołoty z jego autografem – ofiarował Zygfryd Słapik;

– koszulka piłkarza Jagiellonii Białystok Rafała Grzyba, koszulka treningowa Jagiellonii Białystok oraz dwie piłki z autografami drużyny + szalik klubowy i kubek – przekazał Podlaski Związek Piłki Nożnej. Chcemy szczególnie podkreślić, że najwięcej przedmiotów, które będą podczas meczu licytowane, przekazał pan Marcin Białous w imieniu Gołdapskiego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi. Są to:

– koszulki z autografami piłkarza Artura Boruca, kolarza Czesława Langa, piłkarza Tomasza Iwana, siatkarki Izabeli Bełcik z podpisami reprezentantek Polski, siatkarki Joanny Frąckowiak z podpisami siatkarek BKS Aluprof Bielsko-Biała, Dawida Nowaka z podpisami piłkarzy PGE GKS Bełchatów, koszulka z podpisem byłego siatkarza PGE Skry Bełchatów oraz reprezentanta Polski Piotra Gruszki, siatkarki Agnieszki Bednarek-Kaszy z podpisami reprezentantek Polski, koszulka z autografami piłkarzy Lecha Poznań, piłka z podpisami siatkarek Organiki Budowlani Łódź, piłka z podpisami piłkarzy Lecha Poznań, moneta okolicznościowa z okazji 90 lat istnienia Bialskiego Klubu Sportowego „Stal” Bielsko Biała. I pocztówka z autografem Jerzego Dudka !!!

 

Wstęp na imprezę będzie bezpłatny, jednak GGW liczy, że Wasze serca i kieszenie otworzą się podczas licytacji przedmiotów. Wpływy z aukcji – tak jak podczas poprzednich koncertów – zostaną policzone a wynik ogłoszony już na zakończenie imprezy. W ciągu następnych kilku dni cała kwota przelana zostanie na konto. Zebrane pieniądze przeznaczone będą na opłacenie turnusów rehabilitacyjnych pani Ani w gołdapskim Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży „Marzenie”.

Przypominamy, że przy organizacji także tej części akcji charytatywnej wspomagają Grupę medialnie:

portal www.goldap.org.pl;

portal www.zbliska.pl

– gazeta Kurier Gołdapski i strona www.goldap.wm.pl;

– portal www.niebywalesuwalki.pl.

– telebim Gołdap państwa Jejer.

– P7 Studio Piotra Wasilewskiego.

Grupa serdecznie dziękuje także panu Marianowi Mioduszewskiemu za deklarowaną pomoc przy organizacji imprezy, oraz przede wszystkim – obu drużynom, które zgodziły się rozegrać ten interesujący mecz.

Redakcja tego portalu, komentując bardzo miło pierwszą część naszej akcji, napisała „trzeba koniecznie podtrzymać ten płomień”. Dlatego zachęcamy wszystkich do udziału w tej pięknej i potrzebnej imprezie. Przyjdźcie, kibicujcie, kupujcie.

Pomóżcie podtrzymać ten płomień, pomóżcie Ani.

GGW

Strona 1

kalendarz_krwiodawcow_6

kalendarz_krwiodawcow_7

pomagamy_ani_koszulki_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły