Wakacje zakończy dziecięce przedstawienie

wakacje_ognisko_7

wakacje_ognisko_7Kolejne „Wakacje w Bibliotece” dobiegają końca. W tym roku w spotkaniach i zajęciach w sumie uczestniczyło około pięćdziesięciorga dzieci. W piątek trzydziestoosobowa grupa pojechała w okolicę Żytkiejm na ognisko zorganizowane dzięki pomocy Parku Krajobrazowego Puszczy Rominckiej.

Były kiełbaski z ogniska, zabawy i szukanie leśnych skarbów. Wiedzą na temat Puszczy Rominckiej podzielili się pracownicy Parku Krajobrazowego i Nadleśnictwa – Anna Naruszewicz oraz Henryk Bazylewicz. Przy okazji dzieci otrzymały ulotki przygotowane przez Park.

Wkrótce już ostatnie wakacyjne spotkania w ramach akcji Biblioteki Publicznej w Gołdapi. Niejako podsumowaniem będzie przedstawienie oparte na pomysłach uczestników, które będzie miało miejsce w czwartek w czytelni dla dzieci.

Biblioteka Publiczna w Gołdapi serdecznie dziękuje pracownikom Parku Krajobrazowego Puszczy Rominckiej za współpracę oraz Urzędowi Miejskiemu za nieodpłatne udostępnienie autokaru.

Fot. Halina Wojtanis i Renata Wójcik


 


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Wakacje zakończy dziecięce przedstawienie

  1. elzbietajolanta

    Dziękuję wszystkim opiekunom za wspaniale przeprowadzenie zajęć.Moja wnuczka pogłębiła swoją wiedzę a oprócz tego wspaniale się bawiła.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...