Zabił kobietę i dziecko

napis-policja-111

napis-policja-111W sobotę w okolicy podgołdapskiej wsi Kociołki kobieta w ciąży i jej półtoraroczny syn zginęli potrąceni autem kierowanym przez pijanego kierowcę. Kierowca miał w wydychanym powietrzu 0,26 promila alkoholu. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Jadąc bardzo szybko kierowca volvo wpadł w poślizg, mijając idącą drogą grupę pieszych. Zabił 25-letnią kobietę i jej syna.

Prawdopodobnie nie zostanie mu jednak postawiony zarzut jazdy po pijanemu, gdyż dawka alkoholu w jego organizmie nie przekroczyła 0,5 promila. A to się kwalifikuje jako wykroczenie.


Aktualności

Powiązane artykuły

8 komentarzy do “Zabił kobietę i dziecko

 1. Andrzej

  Jak to tylko 8 lat?? Przecież ten idiota powinien dostać minimum 15 lat.
  Trzeba pamiętać, że pozbawił życia trzem osobom, nie dwóm !!!!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Kierowca

  Uważam, że kandydaci na kierowców powinni przechodzić szczegółowe badania psychiatryczne. Inny problem to, prawo i wyroki sądów. Sędziwie nie powinni mieć możliwości karania w zawieszeniu ani od do. Kara ma być karą a nie drwiną ze społeczeństwa. Osobiście znam kierowców, którzy stracili prawo jazdy na czas określony i chodzą na wolności i śmieją się , a powinni zamiatać ulice, kopac rowy, pracowac w kamieniołomach w ubraniu z napisem ZK. Chore prawo rodzi takich kierowców i tragedie takie jak opisana w artykule.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. essoxx

  Ta droga jest bardzo kręta, pobocza są słabo obkoszone co ogranicza widoczność, ponadto spory ruch w sezonie, grupy pieszych i rowerzystów, brak poboczy a najgorsze głupota ludzka= tragedia.
  Nie widać również Policji kontrolującej prędkość i trzeźwość kierowców.
  Około godz. 14 100 metrów dalej w rowie siedział Golf, kierowany przez młodego mistrza szos.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. ja

  Aż mi łzy pociekły sama mam takiego szkraba i spodziewam się kolejnego. Powiesiłabym za jaja!!!!!!!!! Kura taki zakręt prędkość i głupota a to zawsze idzie w parze, mam nadzieję że ten maluch będzie Ci się śnił co noc!!!! i że nie będziesz mógł zasnąć bandyto….Wyrazy głębokiego współczucia mężowi i rodzinie

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. ciekawy

  1000 batów chłosty temu debilowi i do końca życia praca w kamieniołomach

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. Marek

  Stan nietrzeźwości zachodzi wówczas, gdy stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu wynosi 0,25 mg/dm3 lub powyżej 0,5 promila we krwi. Prowadzenie pojazdu w tym stanie jest przestępstwem, niezależnie od tego, czy spowoduje się wypadek czy nie. Zgodnie z art. 178a § 1 k.k. „kto znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat dwóch.” Jako środek karny stosuje się zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych lub pojazdów określonego rodzaju.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 7. Kawał bydlaka, mieszkańcy powinni spalić bydlaka na stosie, razem z autem które prowadził, zanim przyjechała policja.
  Może najlepiej go wypościć, niech hasa na wolności!
  Mam nadzieję, że znajdzie się kiedyś kozak i wyrówna rachunki z gadziną!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 8. tak

  Każdy mógł być na tej drodze w roli kierowcy lub pieszego);Współczuję RODZINOM
  Niedojrzałe zachowanie kierowcy(alkohol i brawura) i jego nieodwracalny krok(PO ALKOHOLU ,WSIADŁ DO AUTA , ZABIŁ) będzie piętnem nie tylko w jego życiu ,ale też w życiu rodziny tragicznie zmarłych;

  Żal mi rodziny młodej kobiety i niewinnego dziecka ,żal też kierowcy młodego,nieodpowiedzialnego człowieka ,który przesadził i do końca życia będzie z tym żył;tyle mówi się pisze o ostrożnej ,bezpiecznej jeździe i zawsze gdy dojdzie do tragedii zadajemy sobie pytanie czy musiało do tego dojść? Pytanie dlaczego ON to zrobił i dlaczego ONI zginęli do końca życia pozostanie bez odpowiedzi .

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...