Kozackie klimaty – 2012

Zapraszamy na spotkanie pn. „Kozackie klimaty – 2012”, które odbędzie się 14 lipca 2012 r. w miejscowości Kozaki, na boisku przy Świetlicy wiejskiej.

Celem spotkania jest promocja aktywności pokoleniowej. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wachlarz działań kulturalnych i edukacyjnych gwarantujących naukę i zabawę dla uczestników. Podczas festynu będzie można wziąć udział w konkursach przygotowanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Gołdapi, jak: rzut woreczka do celu, bieg z nartami, skok w workach, przeciąganie liny itp. Najmłodsi będą mogli bawić się chustą animacyjną, tworzyć bańki mydlane i malować twarze.

W trakcie festynu najbardziej wymagający smakosze na pewno tego dnia znajdą coś dla siebie w regionalnej kuchni, gdzie będą czekały na Państwa swojskie smakołyki.

Wystąpią zespoły: dziecięcy i młodzieżowy zespól przy Parafii pw. św. Leona i Bonifacego w Gołdapi oraz Arkadiusz Szulc z zespołem Sanctus, Do wieczornej zabawy będzie przygrywał zespół KEYS.

Organizatorzy: Starostwo Powiatowe w Gołdapi i Sołtys Sołectwa Kozaki.

Współorganizatorzy: Ośrodek Pomocy Społecznej w Gołdapi, Parafia pw. św. Leona i Bonifacego w Gołdapi, Dom Kultury w Gołdapi i OSiR w Gołdapi.

Sponsorzy: Andrzej Ciołek, Jan Brzozowski, Zbigniew Świerzbin, Mariusz Kowalczuk, Mariusz Szczepański, Józef Mucharski, Tadeusz Rudziewicz i mieszkańcy Sołectwa Kozaki.

WA

 


Aktualności

Powiązane artykuły