Polecamy kolejną panoramę: fontanna nocą

Bez nazwy 1

Bez nazwy 1link: http://www.goldap360.pl/panoramy/fontanna/

 


Aktualności

Powiązane artykuły

6 komentarzy do “Polecamy kolejną panoramę: fontanna nocą

 1. mieszkaniec

  Świetny pomysł na reklamę regionu, włodarze powinni zainteresować się tą formą reklamy, choć może ona być przydatna nie tylko im. Dla autora wielki szacunek, za zaangażowanie i promowanie regionu w sposób dzięki któremu można poczuć się jak by naprawdę tam się było, prosimy o więcej

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Duki

  Dokładnie tak samo uważam – pomysł na reklamę miasta – rewelacyjny. Panoramy na stronce autora pozwalają osobom które z Gołdapi wyjechały – chociaż odrobine poczuć się jak w domu 😉 – a bynajmniej zobaczyć jakie zmiany u nas nastały.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Aga

  Swietne zdjecie,pełne profesjonalizmu. Widac, że autor oddał kawałek serca robiąc tak znakomitą forkę, która pokazuje piękno naszej zmodernizowanej Gołdapi.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Magda

  Świetny efekt. Tak samo jak moi poprzednicy uważam że taka panorama to ciekawy pomysł na promocję regionu. Dla tych którzy jeszcze Gołdapi nie znają, to zachęta do przyjazdu i zwiedzania. Osobiście jestem kilka tysięcy km od Goładpi i dzieki takiej panoramie mam szansę zobaczyć zmiany zachodzące w mieście.
  Podziękowania dla autora.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Marek

  W dniu dzisiejszym na moście w parku pojawił się szpecący baner reklamowy. Nie wiem czy zarządca wyraził zgodę na jego powieszenia ale jeśli wydał zgodę na jego umieszczenie na moście to proszę o cofnięcie tej zgody. Wygląda to źle i szpeci cały urok miejsca. Myślę że centrum parku i most przy nowych fontannach nie powinien być miejscem do wieszania banerów reklamowych.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. Ewelina

  Panoramy na Gołdap 360 mogą służyć nie tylko rozwojowi miasta, ale strona przyciągie uwagę turystów. Może władze miasta docenią trud włożony przez autora i pomogą mu finansowo dalej pociągnąć stronę. Polecam wycieczki po wirtualnej Gołdapi 🙂

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...