Międzynarodowe Spotkania z Tańcem

Stworzone dla wszystkich roztańczonych a także dla tych którzy chcieliby dopiero zasmakować radości tańca, preferujących aktywny styl życia.  Chcesz poznać różne style? Udoskonalić swoje umiejętności i warsztat taneczny?  A może zastanawiasz się, który styl tańca jest jest dla Ciebie?

Po raz kolejny oferta jest szeroka. Zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nie musisz nigdzie wyjeżdżać, oni przyjadą do Ciebie! Do współpracy zaprosiliśmy grupę instruktorów-tancerzy cenionych w kraju i za granicą.

Sebastian Białobrzeski – tancerz, pedagog tańca, choreograf i juror z Gdańska. Jego lekcje to profesjonalny przekaz podstaw klasyki, modern-jazzu w pigułce. Zajęcia prowadzone z lekkością i poczuciem humoru.

Piotr Frąckiewicz – tancerz, lider Kętrzyńskiej grupy break-dance MŁODE WILKI, instruktor tańca: hip-hop i break-dance. Wszechstronny, pełen pasji, twórczy choreograf. Jego lekcje to ogromna dawka energii.
Edyta Sztuczka –  Zumba Instructor. Gołdapianka z Coventry. Z wiedzą i doświadczeniem zdobytymi latami na zajęciach i warsztatach tanecznych z udziałem wybitnych choreografów oraz tańcząc na polskiej i międzynarodowej scenie. Zajęcia prowadzone z pasją i poczuciem humoru. Olbrzymia dawka pozytywnej energii.

 


Aktualności

Powiązane artykuły