II Sportowa Olimpiada Powiatu Gołdapskiego

W piątek (15 czerwca) o godz. 9.00 na stadionie OSiR-u. planowane jest  rozpoczęcie  „II Sportowej Olimpiady Powiatu Gołdapskiego”
W imprezie zgłosiło bezpośredni udział około 230 osób (dodatkowo 213 osób jako widownia). Przewidujemy upominki dla wszystkich uczestników, wyłonienie najlepiej kibicującej reprezentacji szkoły i dwa wyróżnienia, a także dyplomy i medale w każdej konkurencji z podziałem na typ szkoły/placówki i płeć. Zaplanowane jest także wyłonienie „najlepszych z najlepszych” według tabel lekkoatletycznych (z podziałem na płeć i typ szkoły/placówki). W tym roku w olimpiadzie wezmą udział uczniowie ze szkól z terenu powiatu i Wiżajn oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej i uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w nasze działania. Osobą do kontaktu jest Anna Podciborska, tel. (87) 615 44 07, e-mail turystyka.sport@powiatgoldap.pl. W załączeniu regulamin „II Olimpiady Sportowej Powiatu Gołdapskiego”.

Organizatorem olimpiady jest Starostwo Powiatowe w Gołdapi. Współorganizatorem Ośrodek Sportu i Rekreacji. Nad przebiegiem imprezy pod względem medycznym czuwać będzie Falck Medycyna Gołdap. Wspiera olimpiadę Urząd Miejski w Gołdapi poprzez umożliwienie udziału Ochotniczych Straży Pożarnych w Górnem, Grabowie i Dunajku, a także Komenda Powiatowa Państwowej Staży Pożarnej w Gołdapi. Wsparcia organizacyjnego udziela także Olsztyńska Szkoła Wyższa.


Aktualności

Powiązane artykuły