Zawodnicy jednostki wojskowej podbili Elbląg

W dniach od 27 lutego do 1 marca w Elblągu odbyły się Mistrzostwa 16. Dywizji Zmechanizowanej w tenisie stołowym. Po raz pierwszy w zawodach wystąpili najlepsi tenisiści stołowi Gołdapi, reprezentujący JW. 4808 w składzie: Grzegorz Wesołowski, Bogdan Wikarski, Kamil Sowa i Karolina Czebanik. Turniej był rozgrywany w dwóch kategoriach: drużynowy mężczyzn oraz indywidualny kobiet. Znakomity turniej rozegrała Karolina Czebanik, która pokonała wszystkie swoje przeciwniczki i w pięknym stylu zajęła pierwsze miejsce.

Niewiele gorszy wynik zanotowali mężczyźni, zajmując w swojej kategorii trzecie miejsce. Po zsumowaniu punktów z dwóch kategorii (drużynowej mężczyzn oraz indywidualnej kobiet) nasi reprezentanci zajęli pierwsze miejsce drużynowo. Jest to największy sukces tenisistów stołowych JW. 4808 od 12 lat.

Serdeczne podziękowania dla Dowódcy Jednostki za wsparcie finansowe oraz okazaną pomoc składają opiekun drużyny kpt. Jacek Skrzypkowski oraz zawodnicy.