Do trzech razy sztuka

65_inauguracja_4

65_inauguracja_4– W ciągu najbliższych dwóch lat droga nr 650 w obrębie powiatu gołdapskiego będzie całkowicie wykonana – poinformował burmistrz Marek Miros podczas spotkania w Urzędzie Miejskim.

Symboliczne wbicie łyżki koparki miało miejsce w godzinę po tym na skrzyżowaniu Paderewskiego i Emilii Plater. Obecni byli m.in.: wojewoda Marian Podziewski i marszałek Jarosław Słoma.

– Ten dzień jest także pewnym przełomem. Po raz trzeci ten odcinek będzie remontowany. I mam nadzieję, że to będzie w myśl powiedzenia: do trzech razy sztuka – powiedział Marian Podziewski, który wcześniej mieszkał przy Pionierskiej, czyli obecnej Paderewskiego.

Natomiast marszałek Słoma przypomniał, że pięć lat temu samorząd województwa podjął decyzję o przyjęci tzw. „programu północnego”, który położył nacisk na remont dróg wojewódzkich i powiatowych. – Remont ulicy Paderewskiego to swego rodzaju sprawiedliwość dziejowa – stwierdził marszałek.

Przy okazji przedstawiciel wykonawcy przy pomocy slajdów scharakteryzował inwestycję na odcinku Kętrzyn – Gołdap.

 

Fot. Alicja Tynecka


 


Aktualności

Powiązane artykuły

9 komentarzy do “Do trzech razy sztuka

 1. MELA

  Jeszcze, żeby udało się drogę do Kowal Oleckich ZROBIĆ – BYŁOBY CUUUUDOWNIE, POWODZENI.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. 111111

  a co z innymi ulicami powiatowymi w naszym mieście

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. skorpion

  dlaczego została zamknięta ulica na tak długim odcinku,co mają zrobić przedsiębiorcy-zbankrutować i zwolnić pracowników,dlaczego nie pomyślano o innym rozwiązaniu-utrudnienia rozumiem-zamknięcia nie rozumiem

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. piotrek

  kiedy remont ulicy GÓRNEJ ???? może media by coś w tym kierunku popchały do przodu !!!!!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Krzysiek

   Ja nie jestem za remontem ul. Górnej. Najpierw niech okoliczni mieszkańcy nauczą się wynosić śmieci ze swoich mieszkań do kontenerów stojących przy blokach a nie do koszy ulicznych. Co z tego że im wyremontują ulicę jak będzie na tej ulicy gorzej niż w chlewie, czyli tak jak jest teraz.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 5. Andrzej

  Pan Miros jak zwykle niewiele przebywając w goldapi, bedąc zajety Zwiazkiem Miast Polskich przypisuje sobie na miejscu cudze osiągniecia. Przecież droga powiatowa, to nie gminna. Jej remont to nie sukces gminy tylko powiatu. To Pan Andrzej Ciołek powinien być na miejscu burmistrza przy otwieraniu remontu tej drogi. Remont wynika z „planu remontów:, jak wspomniał Pan Słoma plus dobrej woli marszałka i wojewody oraz starosty. Burmistrz nie ma tu żadnej zasługi, bo gmina nie dołożyła nawet symbolicznej złotówki. Cóż sukces ma zawsze „kilku ojców” udało się z „chodnikiem” w Grabowie, to może i uda z drogą powiatową. Swoją droga to Pan Burmistrz powinien pochwalić się jakąś drogą gminną, która wyremontował. Ale żeby to zrobić, trzeba najpierw być na wioskach, a tu Pana Burmistrza jak nie było, tak i niema i wątpliwe czy kiedyś pojawi się- chyba, że przed wyborami.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. Gołdapianka

  To nie droga powiatowa tylko wojewódzka

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 7. Franek

  Pani Alicjo a gdzie są zdjęcia z zakończenia uroczystości tj, z części artystycznej ?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 8. Franek

  Aby było bardzo swojsko,zaproszeni na rozpoczęcie goście powspominali o starych czasach , kiedy w krotkich spodenkach biegali po ul.Pionierskiej obecnie Paderewskiego.
  Szkoda tylko , że nie przypomnieli sobie odpowiednio wcześniej,o innym historycznym miejscu ,uzyw3anym do biegania i jazdy na sankach tj.gołdapskiej szpitaluwie.
  Wtedy , być może, udałoby się uratować gołdapski szpital.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...