Beata, która zdemolowała scenę „X Factor”

Gołdapianka, Beata Jankowska-Tzimas wystąpiła w popularnym programie rozrywkowym „X-Factor”, emitowanym przez telewizję TVN. Podajmy linki do klipów z jej występem.

http://xfactor.tvn.pl/wideo/1,1,beata-ktora-zdemolowala-scene-x-factor,115917.html

http://xfactor.tvn.pl/wideo/1,1,beata-jankowska-tzimas,115793.html

 

Beata Jankowska-Tzimas ma 41 lat. Tak naprawdę śpiewa od zawsze. Ukończyła Studium Wokalno-Aktorskie w Gdyni. Jest aktorką dubbingową i teatralną, podkłada głos Arielce w „Małej Syrence”.X Factor

Aktualności

Powiązane artykuły

6 komentarzy do “Beata, która zdemolowała scenę „X Factor”

 1. milo

  http://xfactor.tvn.pl/odcinki-online/11036,odcinek-3-seozn-2,1.html od tego momentu śpiewa , 24.24

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. serca granie

  Niesamowite, wzruszające…Dla takich chwil warto żyć…Gratuluję Beata…

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. sceptyk

  rewelacja to by byla 20 lat temu, jako zapowiedz talentu. teraz to tylko podsumowanie dorobku

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Marek

  Nie jestem w stanie pojąć zjawiska bezinteresownej zawiści. Nigdy dotąd i mam nadzieję do końca. Wielokrotnie sam bywam obiektem tego typu , albo gorszych reakcji, ale zwykle się nie odzywam. Z różnych zresztą względów. Ale tym razem nie chodzi o ,mnie. Chodzi o wybitnie utalentowaną Gołdapiankę, która wybiła się i ma szanse osiągnąć życiowy sukces. Nie oglądam tego typu programów jak X Factor, to nie moja bajka. Ale nacisnąłem na link i z pewnym wzruszeniem wysłuchałem Beaty. Przy okazji Beatko serdecznie Cie pozdrawiam. Gołdapianka ma szansę wzbogacić swój dorobek, , a przy okazji rozsławić Gołdap. Znam Beatę i wiem, że na każdym kroku podkreśla swoją „gołdapskość” Sceptyku, czy jak ci tam. Daj pokój tej dziewczynie, pomóż jej swoim głosem, a nie smędź, nie kwękaj nie psuj jej sukcesu, na który pracuje tyle lat. Zazdrość, złość, niespełnienie? Co przez ciebie przemawia? Albo sam (sama?) wystąp na scenie, okaż swój talent i czekaj na uszczypliwości takich jak ty.
  Beatko. Jesteś naprawdę dobra. Śpiewaj dla nas, a „sceptykami” się nie przejmuj bo to zgorzkniali zazdrośni smutni ludzie. Trzymam kciuki.
  Marek Aleksander Miros
  Burmistrz Gołdapi

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Mynia

  Serdeczne gratulacje Pani Beato !!! Życzę dalszych sukcesów ! pozdrawiam

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. Jarosław

  Jestem dumny z tak zdolnej gołdapianki. Życzę jej sukcesu i radości ze spełniania marzeń. Oby się spełniły! Pani Beato jest Pani bardzo zdolna a zarazem skromna . Zagłosuję na Panią.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...