Beata, która zdemolowała scenę „X Factor”

Gołdapianka, Beata Jankowska-Tzimas wystąpiła w popularnym programie rozrywkowym „X-Factor”, emitowanym przez telewizję TVN. Podajmy linki do klipów z jej występem.

http://xfactor.tvn.pl/wideo/1,1,beata-ktora-zdemolowala-scene-x-factor,115917.html

http://xfactor.tvn.pl/wideo/1,1,beata-jankowska-tzimas,115793.html

 

Beata Jankowska-Tzimas ma 41 lat. Tak naprawdę śpiewa od zawsze. Ukończyła Studium Wokalno-Aktorskie w Gdyni. Jest aktorką dubbingową i teatralną, podkłada głos Arielce w „Małej Syrence”.X Factor

Aktualności

Powiązane artykuły

6 komentarzy do “Beata, która zdemolowała scenę „X Factor”

 1. milo

  http://xfactor.tvn.pl/odcinki-online/11036,odcinek-3-seozn-2,1.html od tego momentu śpiewa , 24.24

   
 2. serca granie

  Niesamowite, wzruszające…Dla takich chwil warto żyć…Gratuluję Beata…

   
 3. sceptyk

  rewelacja to by byla 20 lat temu, jako zapowiedz talentu. teraz to tylko podsumowanie dorobku

   
 4. Marek

  Nie jestem w stanie pojąć zjawiska bezinteresownej zawiści. Nigdy dotąd i mam nadzieję do końca. Wielokrotnie sam bywam obiektem tego typu , albo gorszych reakcji, ale zwykle się nie odzywam. Z różnych zresztą względów. Ale tym razem nie chodzi o ,mnie. Chodzi o wybitnie utalentowaną Gołdapiankę, która wybiła się i ma szanse osiągnąć życiowy sukces. Nie oglądam tego typu programów jak X Factor, to nie moja bajka. Ale nacisnąłem na link i z pewnym wzruszeniem wysłuchałem Beaty. Przy okazji Beatko serdecznie Cie pozdrawiam. Gołdapianka ma szansę wzbogacić swój dorobek, , a przy okazji rozsławić Gołdap. Znam Beatę i wiem, że na każdym kroku podkreśla swoją „gołdapskość” Sceptyku, czy jak ci tam. Daj pokój tej dziewczynie, pomóż jej swoim głosem, a nie smędź, nie kwękaj nie psuj jej sukcesu, na który pracuje tyle lat. Zazdrość, złość, niespełnienie? Co przez ciebie przemawia? Albo sam (sama?) wystąp na scenie, okaż swój talent i czekaj na uszczypliwości takich jak ty.
  Beatko. Jesteś naprawdę dobra. Śpiewaj dla nas, a „sceptykami” się nie przejmuj bo to zgorzkniali zazdrośni smutni ludzie. Trzymam kciuki.
  Marek Aleksander Miros
  Burmistrz Gołdapi

   
 5. Mynia

  Serdeczne gratulacje Pani Beato !!! Życzę dalszych sukcesów ! pozdrawiam

   
 6. Jarosław

  Jestem dumny z tak zdolnej gołdapianki. Życzę jej sukcesu i radości ze spełniania marzeń. Oby się spełniły! Pani Beato jest Pani bardzo zdolna a zarazem skromna . Zagłosuję na Panią.