CAZ w nowej siedzibie

pup_nadbudowa_2

pup_nadbudowa_2Centrum Aktywizacji Zawodowej powiatowego Urzędu Pracy ma nową siedzibę. Uroczyste otwarcie z udziałem wojewody Mariana Podziewskiego i gołdapskich samorządowców odbyło się w czwartek po południu w nowej kondygnacji PUP.
Toteż CAZ nie musiało się daleko przeprowadzać, tylko trochę wyżej, do obiektu nazwanego „nadbudową”.  Inwestycję wykonano głównie ze środków Funduszu Pracy, który pokrył ponad siedemdziesiąt procent kosztów, czyli 274 581 zł. Wkład własny, zapewniło Starostwo Powiatowe (68 800 zł) i Gmina Gołdap (30 000 zł).
Głos podczas spotkania zabrali m.in.: wojewoda Marian Podziewski, starosta Andrzej Ciołek i burmistrz Marek Miros. Obecny na uroczystości otwarcia Zdzisław Szczepkowski, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy przypomniał, jak zmieniała się w ciągu kilkunastu ostatnich lat stopa bezrobocia w naszym powiecie. Dyrektor gołdapskiego PUP Wojciech Hołdyński przedstawił możliwości nowego obiektu – będą tu się odbywały szkolenia, giełdy pracy, rekrutacje i poradnictwo zawodowe.


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “CAZ w nowej siedzibie

  1. pretorian

    oczekuje zdjęć z dnia po dniu otwarcia… może jacyś bezrobotni się pojawią… / w co wątpię, bo mimo kryzysu bezrobocie u na spada/ albo chociaż przedsiębiorcy z superofertami, szukający pracowników :]