Szanowni Państwo, drodzy Gołdapianie!

Strona 2

Strona 2Wiemy już na pewno, że w czerwcu lub lipcu tego roku będziemy mieć zaszczyt zaprosić Was na kolejny Koncert Charytatywny, z którego dochód tym razem  przeznaczony będzie na leczenie naszej Gołdapianki pani Ani Kamińskiej.

Pieniądze zostaną wykorzystane na opłacenie kilku turnusów rehabilitacyjnych pani Ani w naszym gołdapskim Centrum Rehabilitacji „Marzenie”.

Gwiazdą Koncertu zgodził się być (również charytatywnie) uznany kabareciarz i niezłomny obserwator polskiej sceny politycznej pan Jerzy Kryszak.

Jak zwykle w trakcie koncertu odbędzie się też licytacja „różnych różnistych” gadżetów, które podniosą dochód całej akcji. Zachęcam już teraz wszystkich ludzi dobrej woli żeby kolejny  raz pokazali swoją szczodrość i przekazywali na tę dobroczynną aukcję wszystko co mogą, przedmioty, usługi, itp. Należy je znosić (deklarować) do pani dyrektor Domu Kultury Marty Jurgiełan – nr tel. 87 615 08 03.

W tym miejscu pragniemy też podziękować Państwu za dotychczasową szczodrość i pomoc w leczeniu małej Asi Ślużyńskiej i Emilce Kramkowskiej. Wszystkie zebrane wtedy pieniążki trafiły na ich konta i służą poprawie ich zdrowia.

Gołdapska Grupa Wsparcia (Jan Steć, Stella Kramkowska, Marta Jurgiełan, Beata Otto,  Marcin Przystawski, Jakub Michniewicz)

Strona 1 Strona 2 koncert_charytatywny_10_12_19 koncert_dla_emilki_3 koncert_dla_emilki_25


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Szanowni Państwo, drodzy Gołdapianie!

  1. Maria

    Tej pani rzeczywiście trzeba pomóc. Znam ją osobiście i z całego serca życzę zdrowia. Na koncert przyjdę napewno i to wcale nie dlatego, że będzie Kryszak. Śmieszny i dobry artysta ale tu ważny jest głównie dobry cel.
    Bardzo fajnie, że Gołdapska GW chce wspomóc także osobę dorosłą. Już myślałam, że pomagacie tylko dzieciom.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...