Szanowni Państwo, drodzy Gołdapianie!

Strona 2

Strona 2Wiemy już na pewno, że w czerwcu lub lipcu tego roku będziemy mieć zaszczyt zaprosić Was na kolejny Koncert Charytatywny, z którego dochód tym razem  przeznaczony będzie na leczenie naszej Gołdapianki pani Ani Kamińskiej.

Pieniądze zostaną wykorzystane na opłacenie kilku turnusów rehabilitacyjnych pani Ani w naszym gołdapskim Centrum Rehabilitacji „Marzenie”.

Gwiazdą Koncertu zgodził się być (również charytatywnie) uznany kabareciarz i niezłomny obserwator polskiej sceny politycznej pan Jerzy Kryszak.

Jak zwykle w trakcie koncertu odbędzie się też licytacja „różnych różnistych” gadżetów, które podniosą dochód całej akcji. Zachęcam już teraz wszystkich ludzi dobrej woli żeby kolejny  raz pokazali swoją szczodrość i przekazywali na tę dobroczynną aukcję wszystko co mogą, przedmioty, usługi, itp. Należy je znosić (deklarować) do pani dyrektor Domu Kultury Marty Jurgiełan – nr tel. 87 615 08 03.

W tym miejscu pragniemy też podziękować Państwu za dotychczasową szczodrość i pomoc w leczeniu małej Asi Ślużyńskiej i Emilce Kramkowskiej. Wszystkie zebrane wtedy pieniążki trafiły na ich konta i służą poprawie ich zdrowia.

Gołdapska Grupa Wsparcia (Jan Steć, Stella Kramkowska, Marta Jurgiełan, Beata Otto,  Marcin Przystawski, Jakub Michniewicz)

Strona 1 Strona 2 koncert_charytatywny_10_12_19 koncert_dla_emilki_3 koncert_dla_emilki_25


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Szanowni Państwo, drodzy Gołdapianie!

  1. Maria

    Tej pani rzeczywiście trzeba pomóc. Znam ją osobiście i z całego serca życzę zdrowia. Na koncert przyjdę napewno i to wcale nie dlatego, że będzie Kryszak. Śmieszny i dobry artysta ale tu ważny jest głównie dobry cel.
    Bardzo fajnie, że Gołdapska GW chce wspomóc także osobę dorosłą. Już myślałam, że pomagacie tylko dzieciom.