Politycy przeciwko SOSW

turniej_charytatywny_12_19

turniej_charytatywny_12_19W finale zawodów V Turnieju Charytatywnego Piłki Nożnej spotkali się – suwalski „Matrix” i „Czarni” Olecko. 2:0 wygrali olecczanie. W walce o trzecie miejsce gołdapska „Rominta” przegrała w rzutach karnych z „Vęgorią” Węgorzewo. Najlepszym piłkarzem został Mariusz Kwaśniewski.
Niedzielną imprezę zakończył mecz pomiędzy politykami i samorządowcami a drużyną Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. W tym celu do Gołdapi przybyli dwaj posłowie – Janusz Cichoń i Andrzej Orzechowski oraz senator Marek Konopka. Skład uzupełniali – starosta Andrzej Ciołek, radny Piotr Kuśtowski, dyrektor OSiR Marek Kuskowski i Zdzisław Galiński.
W skład drużyny SOSW weszli: Elżbieta Kalwajtys, Paweł Kalwajtys, Szymon Kalwajtys, Paweł Muszyński, Patryk Kruszyński, Mateusz Grzeszczak oraz dyrektor Stanisław Dzierwa wraz z wychowawcą Andrzejem Pianką. Mecz wzbudzał duże emocje, goście musieli się poddać.
Po meczu zawodnicy z drużyny samorządowców i polityków w kierunku widowni rzucili piłki w formie upominków. Było też losowanie nagród, licytacja na rzecz SOSW i wręczanie róż.

– Podczas licytacji i losowania zebrano 3.789,00, dodatkowo sponsorzy przekazali 1.000,00 na konto Ośrodka co razem daje 4.789,00 zł – informuje Stanisław Dzierwa. – Podczas turnieju dostaliśmy: drukarkę, opiekacz do kanapek, mikser, netbook, głośniki do komputera.

Organizatorami turnieju byli: Gołdapska Rada Sportu i Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy.

Powiązane artykuły