Apel o 1%

Rada Osiedla nr III w porozumieniu z Kierownictwem Oddziału Dziecięcego SP ZOZ w Gołdapi zwraca się z gorącą prośbą do mieszkańców powiatu gołdapskiego o pomoc w dofinansowaniu Oddziału Dziecięcego SP ZOZ poprzez przekazanie 1 % podatku na potrzeby Oddziału Szpitala Dziecięcego w składanych zeznaniach podatkowych za 2011r. na adres OPP: Narodowy Fundusz  Ochrony Zdrowia Nr KRS: 000 00 65198 Oddział Dziecięcy Gołdap.
Szanowni Państwo!  Szpital dziecięcy, to nasze wspólne dobro, to dobro o które powinniśmy wyjątkowo dbać i szanować ponieważ losowo może się tam znaleźć każde dziecko z naszych rodzin. Lokalizacja szpitala w Gołdapi jest bardzo ważna, bo umożliwia dzieciom stały bieżący kontakt z rodzicami.
W Oddziale Dziecięcym SP ZOZ w Gołdapi tak jak w całej służbie zdrowia brakuje pieniędzy, stąd nie wszystkie potrzeby finansowe są tam w pełni pokrywane przez NFZ. Obecnie zachodzi potrzeba wymiany sprzętu (spełniającego wymogi Unii Europejskiej) m.in. łóżek dziecięcych, wagi do pomiaru ciężaru i wzrostu oraz zakupu minimum 2 foteli rozkładanych dla matek.
Poprzez przeznaczenie 1% podatku dochodowego możemy istotnie wspomóc finansowo Szpital dziecięcy SP ZOZ w Gołdapi- o co z gorącą prośbą w imieniu Rady Osiedla oraz Kierownictwa Oddziału Szpitalnego zwracamy się do Państwa.
Za Radę Osiedla:
Józef Kiszkorno – Przewodniczący Zarządu


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Apel o 1%

 1. Józef Kiszkorno

  Niniejszym składam serdeczne podziękowanie redakcji Gołdap.org za bezpłatne umieszczenie apelu na stronie internetowej Redakcji. Jest to istotny wklad w udzielenie pomocy szpitalikowi dziecięcemu. Zdrowie dzieci jest wartością bezcenną, wspomagajmy je wspólnie, bo to dobra inwestycja służąca zarówno dla mieszkańców jak i miasta. Cieszę się, że sprawa znalazła zrozumienie i wsparcie Redakcji.
  Z wyrazami szacunku oraz podziękowaniem
  w imieniu Rady Osiedla Nr III
  Józef Kiszkorno
  Przewodniczacy Zarządu

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...