Odpowie za usiłowanie kradzieży z włamaniem

włamanie do sklepu

włamanie do sklepuW najbliższym czasie sąd rodzinny i nieletnich zdecyduje o losie 16-letniego mieszkańca gminy Banie Mazurskie. Nastolatek odpowie za usiłowanie kradzieży z włamaniem do jednego z miejscowych sklepów. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez monitoring. Nastolatek został zatrzymany, następnie przekazany opiekunom.

Do zdarzenia doszło w sylwestrową noc. Tuż po północy dyżurny gołdapskiej komendy został telefonicznie powiadomiony o włamaniu do jednego z miejscowych sklepów w Baniach Mazurskich. Na miejsce od razu został skierowany policyjny patrol i grupa dochodzeniowa. W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring, który zarejestrował całe zdarzenie. Jeszcze tego samego dnia dotarli do podejrzanego sprawcy włamania. Okazał się nic 16-letni Zdzisław K. Kryminalni pracujący nad sprawą ustalili, że nastolatek dostał się do wnętrza sklepu po uprzednim wybiciu szyby w drzwiach wejściowych i usiłował ukraść artykuły spożywcze oraz alkohol. Zainstalowany alarm spłoszył 16-latka. Teraz o jego losie  zdecyduje sąd rodzinny i nieletnich. (IS)


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Odpowie za usiłowanie kradzieży z włamaniem

  1. emeryt

    wielu gołdapian śmieje się z bań mazurskich a tu proszę monitoring działa, a w wielkim mieście gołdap wiocha. Jacy radni takie miasto

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...