Ostrożności nigdy za wiele

kontrola drogowki

kontrola drogowkiObecnie panujące warunki pogodowe nie sprzyjają szybkiej jeździe o czym mogło przekonać się dwoje kierowców samochodów osobowych w miniony weekend. Do niegroźnych na szczęście zdarzeń doszło na drodze krajowej nr 65 i  wojewódzkiej 650. Pamiętajmy – ostrożności nigdy za wiele.

W piątek około 17:00 na trasie Kociołki – Dubeninki kierujący audi w wyniku nie dostosowanej prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Trzeźwemu kierowcy nic poważnego się nie stało ale pojazd w wyniku uszkodzeń stracił dowód rejestracyjny. Podobna sytuacja miała miejsce w niedzielę około 22:40 na drodze wojewódzkiej nr 65 na trasie Gołdap – Regiele. Tym razem kobieta kierując volkswagenem Passatem zjechała do rowu, a samochód przewrócił się na dach.

Do kolejnej kolizji doszło na ul. Mazurskiej, gdzie kierujący subaru obywatel Litwy podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu volkswagenowi Passatowi, po czym uderzył go w bok. (IS)


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Ostrożności nigdy za wiele