Odpowiedzą za zniszczenie samochodu

golf 3 011Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności może grozić dwóm mieszkańcom Gołdapi. Pijani mężczyźni w weekendową noc zniszczyli stojący na parkingu samochód. Wartość strat wyniosła 1600 zł. Paweł i Piotr A. zostali zatrzymani i noc spędzili  trzeźwiejąc w policyjnej celi. 22- i 32-latek już usłyszeli zarzuty.

Do zdarzenia doszło krótko po północy z soboty na niedzielę. Policjanci prewencji patrolując jedną z ulic zauważyli awanturującą się grupę osób. W trakcie interwencji okazało się, że nieporozumienia rodzinne przeniosły się na ulicę. Wtedy to dwaj mieszkańcy Gołdapi odreagowując swoje emocje zniszczyli volkswagena zaparkowanego na parkingu. Agresywni mężczyźni wybili szyby i przebili opony w samochodzie. Funkcjonariusze zatrzymali Piotra I Pawła A. w policyjnej celi. Obaj byli pijani. Badanie wykazało, że 22- i 32-latek mieli po około 2 promile alkoholu w organizmie. Właściciel pojazdu poniósł szkodę na 1600 zł. Już następnego dnia po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduję karę pozbawienia wolności nawet do 5 lat. (IS)

golf 3 003

 


Aktualności

Powiązane artykuły

10 komentarzy do “Odpowiedzą za zniszczenie samochodu

 1. chociaż mam te 25 l i te swoje też nabroiłem to takich cyrków nie odwalałem !!! ale jeśli właściciel zasłużył to niech ma za swoje !!!!!!!!

   
 2. adam

  wcale chłopakom się nie dziwie, tez bym tak kolesia, za taka rzecz załatwił

   
 3. malina

  kocham was chlopaki, frajerów trzeba niszczyc i tyle, mógł gość pomyśleć nim wlazł z butami….. a laska na straty

   
  1. marek

   popieram komentarz w 100%

    
 4. tomek

  ha ha ha ha !!!!!!sprawiedliwość jest po stronie sprawiedliwych.

   
 5. ................

  hahaha w du…ie byliście gówno wiecie.NIE WAM SIĘ WYPOWIADAĆ W TEJ SPRAWIE……..ZACZERPNIJCIE WIECEJ PRAWDZIWYCH INFORMACJI A POTEM PISZCIE KOMENTARZE ………………………………

   
  1. marek

   Już wszyscy w Gołdapi wiedzą o co chodzi ,ludzie widzą …..

    
 6. ................:P

  PRAWDE ZNAJĄ CI KTÓŻY POWINNI,A NIKT Z WAS JEJ NIE ZNA I NIE POZNA A Z OPOWIEŚCI LUDZI MIESZKAJĄCYCH W NASZYM MIEŚCIE MOŻNA NIEZŁĄ BAJKĘ NAPISAĆ HAHAAHA…………….LUDZIE POTRAFIĄ TYLKO GADAĆ I SIĘ INTERESOWAĆ TYM CO NIE TRZEBA BYLE BYŁ TEMAT JAKBY NIE MIELI SWOICH SPRAW…………

   
 7. Szatan Serduszko

  …………….:P napisała. No no nawet ta anafalbeta w ostatnim Komentarzu nie da rady się wysłowić normalnie a tak ogólnie a tak całkiem każdy wie o co chodzi po co to tak!! się za takie coś każdy by tak postąpił jedna rzecz zawsze każdy będzie po stronie sprawiedliwych a ten i która to niszczy rodzinę zostanie odrzucona!!!!! po co to zniszczyć!!

   
 8. Bajka

  To o sobie to pisz swoja bajeczke!!!