Angielski Klub Filmowy zaprasza

Wszyscy uczący się języka obcego potwierdzą zapewne, że zazwyczaj rozumieją, gdy się do nich mówi, gorzej jest, gdy sami mają mówić. Niestety nie ma na to innego lekarstwa, jak właśnie mówić, a kiedy jeszcze można mówić o sprawach luźnych, ale pasjonujących, blokadę przekracza się znacznie łatwiej.Muzeum Ziemi Gołdapskiej im. Mieczysława Mariana Ratasiewicza i Dom Kultury w Gołdapi realizują pomysł Brytyjczyka Marca Crussella, nauczyciela języka angielskiego i proponują Państwu uczestnictwo w Angielskim Klubie Filmowym.
W budynku nr 2 Muzeum Ziemi Gołdapskiej odbywać się będą projekcje filmów fabularnych w oryginalnej angielskiej wersji językowej, po których proponowana będzie dyskusja, oczywiście również w języku angielskim. Projekcje będą darmowe, a udział w ewentualnej dyskusji dobrowolny.
Pierwszy film obejrzymy 15 grudnia o godz.18.00. Będzie to komedia sensacyjna z Michaelem Cainem pod tytułem „The Italian job” .
Projekcje odbywać się będą w czwartki, dwa lub więcej razy w tygodniu. Szczegóły będą podawane na bieżąco w mediach i na plakatach.
Serdecznie zapraszamy!


Aktualności

Powiązane artykuły