Zjechał ze skarpy i się przewrócił

wypadek_w_stanczykach

wypadek_w_stanczykachGołdapscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem ciągnika rolniczego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy  wynika, że kierujący ciągnikiem nie dostosował prędkości do warunków drogowych w wyniku czego pojazd zjechał ze skarpy i się przewrócił. Mężczyzna z ogólnymi obrażeniami został przewieziony do suwalskiego szpitala.

Wczoraj około południa oficer dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w  miejscowości Stańczyki doszło do wypadku drogowego z udziałem ciągnika rolniczego. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol ruchu drogowego. Interweniujący policjanci ustalili, że 57-letni kierujący ciągnikiem marki ursus na zakręcie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał ze skarpy po czym pojazd się przewrócił. Kierowca z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Suwałkach. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. (IS)

wypadek_w_stanczykach


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Zjechał ze skarpy i się przewrócił

  1. michal

    Najglupszy argument prawa nie dostosowal predkosci do itd…. To co stary traktor to samochod wyscigowy ktory pedzi nie wiadomo z jaka predkoscia ?

  2. ja

    Michał!Twój komentarz jest co najmniej dziwny! Chyba każdy, kto był na mostach w Stańczykach zna tę drogę- jest stroma i kręta, więc wcale nie trzeba jechać wyścigówką, żeby wpaść w poślizg i nie wyhamować na naprawdę niebezpiecznym zakręcie.