We wtorek, 29 listopada 2011 r., o godz. 13.00 wojewoda warmińsko-mazurski Marian Podziewski weźmie udział w sesji Rady Miejskiej w Gołdapi. Liczne grono osób zostanie przez wojewodę udekorowane odznaczeniami państwowymi. Sesja odbędzie się w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Powiązane artykuły
-
Zapraszamy na koncert dobrej muzyki
Koncert odbędzie się w tę sobotę i będziemy mieli możliwość wysluchania trzech zespolów jazzowych: Piano Blues... -
Burmistrz informuje o zamiarze ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Biblioteki Publicznej
Informacja Burmistrza Gołdapi z dnia 23 czerwca 2026 r. o zamiarze ogłoszenia konkursu na kandydata/ kandydatkę... -
Wtorkowa sesja nadzwyczjna
Dziś (23 czerwca) odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej. Jednym z istotnych punktów posiedzenia była uchwała...

ciekawe czy m waraksa na cos sie zalapie
czy waraksa cos dostanie