Chata leśnych ludzi

chata_lesnych_ludzi

chata_lesnych_ludziPo raz pierwszy w Polsce reportaż radiowy na antenie i na ekranie. Radio Olsztyn zaprasza do wysłuchania reportażu Sławomira Ostrowskiego, który kilkadziesiąt minut później będzie można obejrzeć na specjalnym pokazie.

Premierę reportażu pt. „Chata leśnych ludzi”  przewidziano 17 listopada 2011 r. (czwartek), o godz.17.15. na antenie Radia Olsztyn. Tego samego dnia, o godz. 19.00, w kamienicy Naujacka w Olsztynie (ul.  Dąbrowszczaków 3), odbędzie się pokaz fotocastu zrealizowanego do reportażu radiowego. Po projekcji odbędzie się spotkanie z bohaterem reportażu.

„Chata leśnych ludzi” to dźwiękowo – fotograficzna opowieść o Dariuszu Morsztynie, który zafascynowany książką Marii Rodziewiczówny pt. „Lato leśnych ludzi” postanawia pojechać z tajną misją na Białoruś i odnaleźć miejsce, w którym rozgrywała się akcja powieści. Barwna, multimedialna opowieść pokazuje w jaki sposób Morsztyn odkrywa chatę, późniejsze losy bohaterów powieści i co zamierza zrobić z przedmiotami wykopanymi w poleskim lesie.


Aktualności

Powiązane artykuły