Stanie przed sądem za jazdę po pijanemu

alkostop

alkostopKara pozbawienia wolności nawet do 2 lat grozi 29 – letniemu mieszkańcowi powiatu gołdapskiego. Marcin K. kierując volkswagenem Passatem spowodował kolizję. Mężczyzna w trakcie jazdy miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W najbliższym czasie usłyszy zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości i stanie przed sądem.

Wczoraj około 19:15 oficer dyżurny miejscowej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 650 w miejscowości Marcinowo. Na miejsce od razu został skierowany patrol ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że 29 – letni kierujący volkswagenem Passatem w wyniku nadmiernej prędkości na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze, wpadł do rowu po czym pojazd dachował. W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało, że miał ponad 2 promile. Marcinowi K. pobrana została krew. Mieszkaniec powiatu gołdapskiego podróżował sam i nie odniósł poważniejszych obrażeń. Teraz stanie przed sądem i poniesie konsekwencje swojego postępowania.

W najbliższym czasie mężczyzna usłyszy zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 2 lat. (IS)


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Stanie przed sądem za jazdę po pijanemu

  1. Anonim

    i bardzo dobrze idiota jeszcze sie nie nauczył pare lat temu ledwo wyszedł z wypadku

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...