Nagraj film i wygraj nagrody !!!

Organizator Ogólnopolskiego Programu promocyjnego „Doceń polskie” zaprasza do udziału w Projekcie pod nazwą „Polska żywność jest… wiadomo – The Best !”.
Program „Doceń polskie” ma na celu promocję wysokiej jakości produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku oraz posiadających „polski akcent” a honorowy Patronat nad Programem sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Więcej bieżących informacji nt. Programu można znaleźć pod adresem:   www.blog.DocenPolskie.pl
Projekt „Polska żywność jest… wiadomo – The Best !” to wielowątkowa akcja promocyjna realizowana za pośrednictwem, przede wszystkim, mediów elektronicznych ze szczególnym uwzględnieniem internetu – Social Media takie jak YouTube, Facebook, NK i inne podobne.
Projekt skierowany jest do odbiorcy w wieku 16-45 lat, aktywie korzystającego z zasobów internetowych.
Celem Projektu jest popularyzacja Programu „Doceń polskie” a co za tym idzie najlepszych polskich produktów spożywczych.
Do udziału w Projekcie zapraszamy młodych twórców, nieskażonych złymi nawykami i stereotypowym myśleniem.

Oczekujemy stworzenia materiałów audio-wizualnych w postaci krótkich form filmowych, które w nieszablonowy sposób będą pokazywały korzyści (nie tylko zdrowotne) płynące z jedzenia / picia produktów posiadających Znak „Doceń polskie” (aktualny spis produktów posiadających Znak znajduje się tu… Nie chodzi o promocję konkretnych produktów a raczej o popularyzację Programu jako takiego.
Nie chcemy niczego narzucać – wierzymy w Waszą kreatywność.
Nie wymagamy profesjonalnych produkcji – świat internetu rządzi się swoimi prawami i jak doskonale wiecie – treść i pomysł są często dużo ważniejsze niż ich profesjonalna realizacja.
Na Wasze propozycje czekamy do 31. października 2011r., pod adresem: kontakt@docenpolskie.pl
Jeżeli macie jakiekolwiek pytania/wątpliwości – piszcie również na ten adres.
Gwarantujemy poufność materiałów, które do nas wyślecie oraz to, że żaden Wasz pomysł NIE ZOSTANIE wykorzystany bez Waszej zgody i wiedzy.
Przesłane przez Was materiały oceni komisja złożona z przedstawicieli organizatora Programu promocyjnego „Doceń polskie”.
Dla zwycięzców, poza możliwością wzięcia udziału w ogólnopolskim przedsięwzięciu promocyjno-reklamowym przewidujemy ciekawe nagrody.


Aktualności

Powiązane artykuły