Kino Kultura po wakacyjnej przerwie

Po wakacyjnej przerwie taśma ruszyła! Zapraszamy serdecznie na jesienne seanse do Kina Kultura. W tym miesiącu wiele ciekawych tytułów, z którymi zapoznać się można na www.kino.goldap.pl. W ten weekend natomiast:

Larry Crowne – Uśmiech losu
Komedia, czas: 99 min

3, 4 września – godzina 16:00
Od lat: 15; Bilety: 12 / 11zł (ulgowy)

Larry Crowne to zwykły, miły facet, od wielu lat zatrudniony w tej samej firmie i prowadzący normalne, uporządkowane życie. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia – Larry nieoczekiwanie traci pracę. Musi przeorganizować swoje życie i zacząć wszystko od początku. Nie dość, że ma na głowie spłatę kredytu, to nagle okazuje się, że wcale nie tak łatwo mu wypełnić czas wolny. Pierwszym krokiem na nowej drodze jest nauka jazdy na skuterze i powrót na studia zgodnie z zasadą, że nigdy nie jest za późno na zdobywanie wiedzy. Na kursie Larry poznaje także uroczą nauczycielkę, którą obdarza czymś więcej niż tylko sympatią. Wkrótce okazuje się, że nigdy nie jest za późno także na miłość.

 

Uwikłanie

Kryminał, Czas: 128 min
3, 4 września – godzina 19:00
Film dla osób od lat 15; Bilety: 12 / 11zł (ulgowy)
Tropem sprytnego mordercy podąża cyniczny komisarz Smolar i nieustępliwa prokurator Agata Szacka. Duet, jaki tworzą jest mieszanką wybuchową nie tylko ze względu na ich temperamenty, ale również z powodu łączącego ich w przeszłości romansu. Prokurator Szacka, prowadząc najtrudniejsze w swojej karierze śledztwo, dotknie historii, o których od lat krążą legendy, ale nikt nie spodziewał się, że mogą okazać się prawdą.

Więcej na www.kino.goldap.pl


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Kino Kultura po wakacyjnej przerwie

 1. Ja tu tylko sprzątam

  Kto do k*#^y nędzy w ogóle wpadł na tak genialny pomysł jak zamknięcie kina na wakacje? nie ma co się dziwić, ze ciężko jest taką instytucję w naszym mieście utrzymać. Nie dość, że mamy mało atrakcji, pogoda nie dopisała to jeszcze kino było zamknięte, a w tym czasie wyszło wiele naprawdę ciekawych tytułów wartych obejrzenie i wyrwania się w jeden ze słabych pogodowo wieczorów…

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. marta

  Brawo wreszcie ktoś powiedział prosto w ”oczy”to co wszyscy mówią lato jakie było każdy widział nudno szaro i deszczowo i jeszcze jedyna instytucja kulturalna zamknięta kpina pozdrawiam

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. metal

  Bardzo częstochodziłam do kina i jakoś nie widziałam tłumów kinomanów.Dwa razy nie odbył się seans bo nie było chętnych a filmy były dobre.Ciekawa jestem ile razy w wymienieni byli w kinie.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...