Gołdapianin gospodarzem dożynek prezydenckich

W Spale odbywają się Dożynki Prezydenckie z udziałem Bronisława Komorowskiego. Istotnym jest fakt, że gospodarzem dożynek jest gołdapianin Sławomir Gołubowicz, właściciel gospodarstwa „Hubertus”.

Naszą gminę reprezentują również: Anna Falińska – sołtys Skocz i prezes Powiatowej Izby Rolniczej oraz burmistrz Marek Miros jako reprezentant Związku Miast Polskich.

– To była dobra okazja do przeprowadzenia kilku rozmów, między innymi z ministrem infrastruktury Cezarym Grabarczykiem na temat drogi  numer 65 – informuje Marek Miros.  – Równolegle Jarosław Słoma rozmawiał z Donaldem Tuskiem w Giżycko, gdzie premier zadeklarował odblokowanie środków na ten odcinek. Innymi słowy, wiele wskazuje na to, ze ruszą prace na tym odcinku.


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Gołdapianin gospodarzem dożynek prezydenckich

 1. Metyl

  O, i to jest wiadomość! A nie jakieś tam pierdu pierdu panie dzieju…. zimorodki w krzakach.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Dobra informacja to taka, która znajdzie swego odbiorcę. Być może zdziwi Cię to, ale statystyki wejść wskazują że oba wpisy cieszą się podobnym zainteresowaniem. Nie rezygnujemy zatem z poruszania tematów, które mogą wydawać się części naszych czytelników błahe i nieciekawe.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
   1. O!

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
 2. Maja

  Do Metyla:
  Wolę poczytać o zimorodkach(i nasycić się ich pięknem), niż czytać jak to nasz burmistrz spotyka się z ministrami i innymi bardzo ważnymi osobami. Metyl, przed wyborami wszystko zrobią i jeszcze przez tydzień będzie mnóstwo obietnic. Metyl Ty jesteś gość konkretny, polityka itd, a ja chcę o zimorodkach. Ten portal jest dla wszystkich… .

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...