Gołdapianin gospodarzem dożynek prezydenckich

W Spale odbywają się Dożynki Prezydenckie z udziałem Bronisława Komorowskiego. Istotnym jest fakt, że gospodarzem dożynek jest gołdapianin Sławomir Gołubowicz, właściciel gospodarstwa „Hubertus”.

Naszą gminę reprezentują również: Anna Falińska – sołtys Skocz i prezes Powiatowej Izby Rolniczej oraz burmistrz Marek Miros jako reprezentant Związku Miast Polskich.

– To była dobra okazja do przeprowadzenia kilku rozmów, między innymi z ministrem infrastruktury Cezarym Grabarczykiem na temat drogi  numer 65 – informuje Marek Miros.  – Równolegle Jarosław Słoma rozmawiał z Donaldem Tuskiem w Giżycko, gdzie premier zadeklarował odblokowanie środków na ten odcinek. Innymi słowy, wiele wskazuje na to, ze ruszą prace na tym odcinku.


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Gołdapianin gospodarzem dożynek prezydenckich

 1. Metyl

  O, i to jest wiadomość! A nie jakieś tam pierdu pierdu panie dzieju…. zimorodki w krzakach.

   
  1. Dobra informacja to taka, która znajdzie swego odbiorcę. Być może zdziwi Cię to, ale statystyki wejść wskazują że oba wpisy cieszą się podobnym zainteresowaniem. Nie rezygnujemy zatem z poruszania tematów, które mogą wydawać się części naszych czytelników błahe i nieciekawe.

    
 2. Maja

  Do Metyla:
  Wolę poczytać o zimorodkach(i nasycić się ich pięknem), niż czytać jak to nasz burmistrz spotyka się z ministrami i innymi bardzo ważnymi osobami. Metyl, przed wyborami wszystko zrobią i jeszcze przez tydzień będzie mnóstwo obietnic. Metyl Ty jesteś gość konkretny, polityka itd, a ja chcę o zimorodkach. Ten portal jest dla wszystkich… .