25. posiedzenie Zarządu Powiatu

W dniu dzisiejszym o godzinie 12, w Sali nr 4 w Starostwie powiatowym obradować będzie Zarząd Powiatu. W programie między innymi:
Rozpatrzenie wniosku Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Gołdapi w sprawie zarezerwowania środków finansowych na spłatę raty zadłużenia za wrzesień 2011 r. w kwocie 60 tys. zł – dla BRE Banku Hipotecznego w Warszawie, zgodnie z poręczeniem udzielonym przez Radę Powiatu w Gołdapi.
Rozpatrzenie prośby zespołu „Rominczanie” w sprawie udzielenia wsparcia finansowego.
Przyjęcie projektów uchwał Rady Powiatu w sprawach:
– uchwalenia Wieloletniego Planu Inwestycyjnego Powiatu Gołdapskiego;
– określenia zasad używania herbu, flagi i pieczęci powiatu;
– utworzenia fundacji pn. „Fundacja na rzecz rozwoju Powiatu Gołdapskiego”;
– przystąpienia do przygotowania i realizacji projektu pt. „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie Powiatu Gołdapskiego”;
– zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Gołdapskiego na lata 2011- 2021;
– zmian budżetu powiatu na rok 2011.


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “25. posiedzenie Zarządu Powiatu

 1. Donia

  „Rozpatrzenie wniosku Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Gołdapi w sprawie zarezerwowania środków finansowych na spłatę raty zadłużenia za wrzesień 2011 r. w kwocie 60 tys. zł – dla BRE Banku Hipotecznego w Warszawie, zgodnie z poręczeniem udzielonym przez Radę Powiatu w Gołdapi.”
  Ludzie! Czy wy to widzicie? Miesiąc w miesiąc Powiat wali na szpital 60 tys. zet!!!

   
 2. Rez

  Jakiś czas temu, niestety rozchorowałem się i trafiłem do naszego Gołdapskiego szpitala. Mogę napisać tylko, że bardzo dziękuję za serdeczność i okazaną szybką pomoc ze strony pana dr Siemieniuka! Bardzo dobrze czułem się w naszym szpitalu. Obsługa OK i fachowa porada, przynajmniej ja tak trafiłem. Pozdrawiam

   
  1. Też bardzo dobrze odebrałem pana Siemieniuka.

    
 3. Metyl

  Nie znam osobiście p. dr Siemieniuka, ale z tego co słyszę to – oboje z małżonką – porządni ludzie. Co do innych lekarzy – gorzej.