Szansa na dotację!

rownac_szanseInformujemy, że Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła nową edycję Regionalnego Konkursu Grantowego! W konkursie o dotacje do 7 000 zł na projekty minimum 6-miesięczne, rozpoczynające się nie wcześniej niż 1 stycznia 2012 roku i trwające nie dłużej niż do 31 lipca 2012 roku mogą ubiegać się organizacje pozarządowe, gminne domy kultury i gminne biblioteki oraz nieformalne grupy dorosłych, które chcą założyć organizację pozarządową, z terenów wiejskich i małych miast (do 20 000 mieszkańców).Celem projektów realizowanych w ramach Programu „Równać Szanse” jest wyrównywanie szans na dobry start w dorosłe życie młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej (w wieku 13 – 19 lat) z małych miejscowości.

Termin składania wniosków mija *11 października 2011 roku. *

Informacje o konkursie, zasady i kryteria oceny merytorycznej oraz link do elektronicznego formularza znajd ują się na stronie:

www.rownacszasne.pl <http://www.rownacszanse.pl/?c=3551>;

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

 

Proponujemy Państwu również udział w bezpłatnych, jednodniowych szkoleniach, które we wrześniu odbędą się w sześciu miastach w Polsce.

Szkolenia dotyczą pisania wniosku, planowania i realizacji projektu w ramach Programu „Równać Szanse”. Udział w szkoleniu może stanowić dobre przygotowanie do aplikowania w Regionalnym Konkursie Grantowym.

 

Więcej informacji i rejestracja na szkolenia na stronie

www.rownacszanse.pl <http://www.rownacszanse.pl/?c=3562>;

 

Z poważaniem

Artur Łęga

Koordynator Programu „Równać Szanse”

 

Powiązane artykuły