Promocja Gołdapi na Muranowie

wystawa_muranowJak na Muranowie, to również w Warszawie. To jest efekt pomysłu Moniki Szymanek z Fundacji Rozwoju Regionu Gołdap, której udało się sięgnąć po środki przewidziane przez Warmińsko-Mazurski Urząd Marszałkowski na promocję Mazur i przy okazji propagowanie akcji „Mazury cud natury”.

Koordynatorka wykorzystała do tego gołdapskie hasło promocyjne, nazywając swój projekt „Z rodziną w krainie łowców przygód”. Głównym elementem jest konkurs plastyczny o tematyce związanej z naszym powiatem dla dzieci spoza Gołdapi. Nagrodą była rodzinna wycieczka laureatów po regionie wraz z rodzinami. Natomiast pokłosiem pierwszego etapu – wystawa w Galerii Twórczości Dzieci i Młodzieży przy Młodzieżowym Domu Kultury „Muranów”, przy ul. Świętojańskiej 5 na Starym Mieście.

Wystawę połączono z prezentacją walorów turystycznych Gołdapi i Mazur. Znalazły się więc tam również foldery, ulotki przewodniki i rollupy.

Wkrótce zostanie ogłoszony drugi etap konkursu plastycznego i na koniec projektu wydany zostanie kolorowy album z częścią nadesłanych prac.

Wystawę można oglądać w poniedziałki i wtorki od 10.00 do 14.00, w środy, czwartki, piątki od 14.00 do 18.00. W soboty i niedziele nieczynna.

logo_warmia_mazury logofrrg

Powiązane artykuły