Nałogowi kierowcy

policja_odznakaWczoraj około 19:00 na placu Zwycięstwa w Gołdapi został zatrzymany przez strażników miejskich rowerzysta. Okazało się, że Jerzy R. jest pijany. Poddany badaniu miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili, że 56 – latek ma orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów, w tym również rowerów wydany przez olecki sąd do 2016 r.

Teraz mieszkaniec Gołdapi ponownie będzie tłumaczył się przed sądem.

***

51 – letni mieszkaniec powiatu białostockiego stanie ponownie przed sądem, po tym jak złamał obowiązujący go zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego do kontroli 5 sierpnia około 15:25 w Dzięgielach. Zdzisław D. kierował motorowerem.  Pojazd został zabezpieczony przez osobę wskazaną. Teraz kierującemu może grozić kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat. (is)

Brak bezpiecznej odległości przyczyną kolizji.

Do zdarzenia drogowego doszło w ubiegły wtorek około 16:45 na drodze wojewódzkiej 650 w miejscowości Wróbel. Kierujący Fiatem Ducato mieszkaniec Giżycka najechał na tył Audi. Obaj kierowcy byli trzeźwi.  Z uwagi na uszkodzenia pojazdów zostały zatrzymane dowody rejestracyjne samochodów. 29 letni  Grzegorz T – sprawca kolizji  został ukarany 300 złotowym mandatem karnym. (is)


Aktualności

Powiązane artykuły