Gmina Gołdap laureatem

gmina_nagroda_ueNieprzypadkowo Telewizja Polska przebywała przez kilka ostatnich dni w Gołdapi, realizując film promocyjny. Dwudziestominutowy, a więc bardzo obszerny. Film jest bowiem nagrodą w ogólnopolskim konkursie „Twój fundusz – Twoja szansa”, ogłoszonym przez TVP.

Kapituła, w skład której, wchodzili m.in. przedstawiciele uczelni przyznała trzy równorzędne główne nagrody tym ośrodkom, które jej zdaniem najlepiej w ostatnich latach wykorzystywały fundusze unijne. Uhonorowano nagrodami – Sopot, Zamość i gminę Gołdap.

W filmie mocno zaakcentowane nie tylko inwestycje, ale i atrakcje turystyczne oraz działania w ramach tzw. miękkich grantów. Realizowała ekipa TVP Kraków.


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Gmina Gołdap laureatem

 1. woda jez. Gołdap

  Mam nadzieję, że TV nie pokaże atrakcji typu wiatraki lub”pachnące świniarnie” i całe szczęście, że telewizja to obraz i dźwięk a nie zapach, bo w ostatnich dniach jest nie do zniesienia.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Fela

  Oho. to mocna rzecz. Trzeba powiedzieć – cymes. A kiedy pokażą? choć pewnie nieprędko, skoro dopiero filmowali. Ale cieszyć się trzeba.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Franz Maurer

  Misiu od pierwszego komentarza! Pakuj graty i wyjezdzaj z Goldapi bo ci wszystko przeszkadza! Super ze ktos docenil Nasze Miasto!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. woda jez. Gołdap

  Świnko z trzeciego komentarza przenieś się do Wronek jak tobie pasuje smród.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...