Głosujmy na gołdapskie Mazoory i…

perlyW imieniu portalu naszemiasto.pl i Polskiej Organizacji Turystycznej mam przyjemność poinformować, że… Ruszyło głosowanie na Perły w „Koronie Warmii i Mazur 201” 4 lipca wystartował plebiscyt „Wielkie Odkrywanie Warmii i Mazur. „Perły w Koronie 2011”.

Wakacyjna akcja prowadzona od trzech sezonów przez portal naszemiasto.pl (od tego roku pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej) promuje największe atrakcje i najciekawsze oferty turystyczne. Przez całe wakacje wybierać będziemy głosami internautów dziesięć regionalnych perełek spośród najciekawszych wydarzeń sezonu. Uhonorujemy również turystyczną miejscowość i największą atrakcję. Na laureatów czekają perłowe certyfikaty, a na Czytelników – konkurs z nagrodami.

„Wielkie Odkrywanie…” oznacza poszerzenie perłowej formuły. Podobnie jak w latach ubiegłych, kiedy wybieraliśmy perły architektury i niezwykłe budowle (2009 r.) oraz turystyczne marki regionu (2010 r.), głosujemy na dziesięć Pereł w Koronie, tym razem w kategorii „najciekawsze wydarzenie”.

Ponadto głosy internautów będą ważyły o losach zwycięstwa w kategoriach: miejscowość (gmina) z pomysłem na turystykę oraz największa atrakcja turystyczna. Głosujemy w portalu naszemiasto.pl, a także za pomocą SMS-ów .

Głosowanie w portalu naszemiasto.pl trwa od 4 lipca. Głosujemy na stronie:

http://olsztyn.naszemiasto.pl/serwisy/warminsko_mazurskie_perly_2011/

Wśród kandydatów do perłowych tytułów w kat. „wydarzenie” znalazły się m.in:

– Mazoory Style Connection z Gołdapi;

– i Przystanek Olecko.

Gołdap, Olecko i Ełk kandydują także do miana perły w kategorii „miejscowość/gmina z pomysłem na turystykę”. W kategorii atrakcja turystyczna jest m.in. Ełcka Kolejka Wąskotorowa.

W kategorii wydarzenie laureatów będzie dziesięciu, w dwóch pozostałych zwycięzca może być tylko jeden. Internauci, którzy na stronach plebiscytowych pozostawią nie tylko swoje głosy, ale także opinie i komentarze (koniecznie z adresem e-mail dopisanym w rubryce „dodaj komentarz”), również mogą liczyć na atrakcyjne nagrody -docenimy najciekawsze wpisy.

Głosujemy, komentujemy i kibicujemy regionalnym atrakcjom do 31 sierpnia.

Patronem akcji „Wielkie Odkrywanie Warmii i Mazur. Perły w Koronie 2011″ jest Polska Organizacja Turystyczna, partnerem i fundatorem nagród dla Czytelników -wydawnictwo Demart.

Z turystycznym pozdrowieniem

Dariusz Łazarski, d.lazarski@naszemiasto.pl,  naszemiasto.pl

perly

Powiązane artykuły