Co na plaży miejskiej?

jezioro_inwestycjeNa plaży miejskiej nie ma jeszcze turystów, wszak trwają tam inwestycje. Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że być może będzie to możliwe za dwa tygodnie. Tymczasem stoi już masywny pomost, drewniana wieża i część wiat. Na pozbycie się resztek starego pomostu trzeba znaleźć sposób, prawdopodobnie w postaci silnej maszyny.

Przy promenadzie od strony sanatorium położono już po obu stronach chodnik. Przy okazji informujemy, że, by dojechać na plażę miejską trzeba zrobić objazd drogą za ośrodkiem OHP. Jest zresztą tablica informacyjna.


Aktualności

Powiązane artykuły

7 komentarzy do “Co na plaży miejskiej?

 1. Anonim

  Czytam ze zrozumieniem i nie rozumiem …

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Proma

   Czego dokładnie? Może przydałyby się małe korepetycje z języka polskiego? Jak by nie patrzeć czytanie trudna rzecz:)

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. Miejscowy

  Wszystko pięknie wygląda a będzie jeszcze ładniej – ale jedna wątpliwość. Czy te stare budy pozostaną nietknięte? Ze starymi tynkami i pokryciem dachowym? Bo jak wyłożyło się tyle pieniędzy to trzeba było już zrobić porządnie wszystko

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. metal

  Plaża kojarzy mi się z piaskiem a nie z betonem a tam niestety betonu jest dużo.Komuś też przeszkadzały krzewy.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. W

  Nie wiem ale czy tylko mi się wydaje, że będzie mniej miejsca do pływania niż było kiedyś? I jeszcze jedno czy było tam pogłębiane bo jak pamiętam zawsze było tam płytko i same kamienie.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Jełopom na pohybel

  Gołdapskim jełopom znowu coś nie pasuje 🙁

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. B.

  Hahah jak ja uwielbiam tą starą już i tradycyjną dla Gołdapi śpiewkę „za dużo betonu” byłem dziś na plaży miejskiej i jestem bardzo mile zaskoczony, nie widziałem wcale nadmiernej ilości betonu i nie rozumiem skąd ludzie biorą te pomysły? chyba tylko stąd, że siedzą przed komputerami i nie ruszają tyłka po za własne 4 ściany i wnioskują tak tylko i wyłącznie ze zdjęć.
  Promenada(myślę, że to jest głównym powodem płaczu i żalu odnośnie betonu) jest jedną z najlepszych inwestycji nad naszym jeziorem moze nie wszyscy zdają sobie sprawę, ale w większości miejscowości które mają dostęp do podobnych akwenów morskich takie promenady to standard i to właśnie tam kwitnie życie:)

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...