Polityka Prywatności aplikacji Gołdap – Goldap.org.pl

1. Wstęp

Niniejsza Polityka Prywatności opisuje, jakie dane są zbierane przez aplikację mobilną, której główną funkcją jest wyświetlanie newsów z portalu goldap.org.pl oraz jak te dane są wykorzystywane.

2. Dane zbierane przez aplikację

Podczas korzystania z aplikacji, zbieramy jedynie anonimowy identyfikator użytkownika (uid). Nie zbieramy żadnych danych osobowych użytkownika. Anonimowy uid jest wykorzystywany do identyfikacji użytkownika w celu zapewnienia spersonalizowanego doświadczenia.

3. Logowanie

Logowanie w aplikacji jest realizowane w sposób anonimowy i jest automatyczne. Użytkownik nie musi podawać żadnych dodatkowych informacji do zalogowania się.

4. Użycie danych

Dane zbierane przez aplikację są przechowywane w bazie firebase. Służą one jedynie do celów związanych z funkcjonowaniem aplikacji i nie są udostępniane podmiotom trzecim.

5. Usuwanie danych

Jeśli użytkownik życzy sobie usunięcia swojego anonimowego uid z naszej bazy, może skontaktować się z nami pod adresem redakcja@goldap.org.pl, a następnie usuniemy wszystkie informacje związane z tym uid.

6. Bezpieczeństwo

Zachowujemy wszelkie środki ostrożności w celu ochrony danych użytkowników. Jednakże, użytkownik powinien być świadomy, że żaden sposób przechowywania czy przesyłania informacji w internecie nie jest w 100% bezpieczny.

7. Właściciel aplikacji

Aplikacja jest własnością firmy Redpanda Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ratuszowa 11 bud 5 lok 106, 03-450 Warszawa.

Dane firmy:
REGON: 147489961
NIP: 5272722862
KRS: 0000526828

8. Kontakt

W przypadku pytań dotyczących niniejszej Polityki Prywatności, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: redakcja@goldap.org.pl.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w niniejszej Polityce Prywatności. Wszelkie zmiany będą publikowane w aplikacji.