Bardzo dobry występ „Piorunów” w Suwałkach

plywanie_118 czerwca na pływalni suwalskiego aquaparku odbyły się zawody o Puchar Dyrektora OSIR. W zawodach wzięli udział pływacy MUKS „Piorun” Gołdap, którzy zdobyli 5 medali.

Złoty medal wywalczył Dawid Sobolewski na dystansie 50 m stylem dowolnym, natomiast na dystansie 50 m stylem grzbietowym został zdyskwalifikowany za przedwczesny start. Srebrne medale zdobyli: w stylu klasycznym na dystansie 50 m – Marcin Przyborowski a w stylu grzbietowym na takim samym dystansie Miłosz Januszkiewicz. Na trzecim miejscu podium uplasowali się: w stylu grzbietowym – Andrzej Staniaszek a w stylu motylkowym – Kamil Tyszlak.

Jak zwykle nie zabrakło także pechowych czwartych miejsc i tym razem tuż za podium znaleźli się: w stylu klasycznym Julia Zduniewicz, Michał Tyszlak oraz Basia Mejcz.

Wszystkim zawodnikom należą się gratulacje za godne reprezentowanie klubu i miasta na arenie wojewódzkiej.

Działalność klubu jest współfinansowana ze środków Gminy Gołdap.