Zwycięzyła drużyna Straży Granicznej

W sobotę, 7 czerwca br. na terenie kompleksu „Moje boisko Orlik 2012″ w Baniach Mazurskich odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Gołdapskiego. Skierowany był on do drużyn mieszanych, w skład których miała wchodzić przynajmniej jedna przedstawicielka płci żeńskiej.

Zwycięzcą turnieju została drużyna Straży Granicznej Gołdap i Banie Mazurskie, która w meczu finałowym w rzutach karnych pokonała „Pogoń” Banie Mazurskie. Miejsce trzecie zajęła drużyna „Pozbierani”. Kolejne miejsca zajęły drużyny: „Orzeł” Karolewo, Orlik Banie Mazurskie 1, Bronx 69. Najskuteczniejszym strzelcem został Krystian Wróbel, najlepszym bramkarzem zaś Karol Malinowski – obaj z drużyny Straż Graniczna Gołdap/ Banie Mazurskie.

Tytuł najlepszej zawodniczki sobotniego turnieju otrzymała Magdalena Ćwikowska z drużyny „Orzeł” Karolewo. Najstarszym uczestnikiem zmagań był Waldemar Dąbrowski z drużyny „Pozbierani”.

W turnieju wzięło udział łącznie : 71 zawodników i zawodniczek.

Zwycięscy otrzymali puchary i dyplomy pozostali pamiątkowe dyplomy za udział. W imieniu starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka gratulacje zwycięzcom złożyła i puchary wręczyła Judyta Ruszewska ze Starostwa Powiatowego w Gołdapi.