W sobotę, przed wieczornym spotkaniem z jazzem w Parku Miejskim, będzie wiele się działo między 12:00 a 15:00 podczas powitania wakacji. Organizatorzy zapraszają na m.in. do kina plenerowego i na występ zespołu Art of Dance. Szczegóły na załączonym plakacie.
W sobotę powitamy wakacje

