W dniu pogrzebu Wisławy Szymborskiej 9 lutego, o godz. 12.00 we wszystkich klasach Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Gołdapi ogłoszono minutę ciszy, aby uczcić pamięć Laureatki Nagrody Nobla, patronki tej szkoły.
W komendzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej odbyła się uroczystość ślubowania nowych funkcjonariuszy. Wręczono również medale pamiątkowe...