Ogłoszenie. Praca

Firma RCM z siedzibą w Niedrzwicy (19-500 Gołdap) przy ul. Granicznej 3, dynamicznie rozwijająca się na rynku, poszukuje do swojego zespołu doświadczonej i zaangażowanej osoby na stanowisko Kadrowa / Kadrowy. Jeśli posiadasz doświadczenie w obszarze kadr, chcesz pracować w przyjaznym i stabilnym środowisku, to stanowisko jest właśnie dla Ciebie!

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale kadr.
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych.
  • Znajomość obsługi programów kadrowo-płacowych (preferowana znajomość SYMFONIA R2 PŁATNIK).
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji pracowniczej oraz rozliczeń wynagrodzeń.
  • Wysoka skrupulatność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w stabilnej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    –prowadzenie akt osobowych dla każdego pracownika,

    – prowadzenie ewidencji czasu pracy,

    – przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem: umów o pracę, wypowiedzeń, świadectw

    pracy i innych,

    – rozliczanie czasu pracy kierowców, współpraca z firmą zewnętrzną rozliczającą pracę kierowców,

    – obliczanie wynagrodzeń pracowników, rozliczanie przepracowanych godzin i dni ustawowo wolnych od

    pracy, dyżurów i wyjść prywatnych,

    – ustalanie z zatrudnionymi spraw związanych z czasem wolnym od pracy, urlopami i zwolnieniami

    lekarskimi, opracowywanie planów urlopowych,

    – nadzór nad wykonywaniem wymaganych dla danego stanowiska pracy badań wstępnych, okresowych i

    kontrolnych przez pracowników,

    – rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym, rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych i

    składek ubezpieczeniowych od wynagrodzeń, dokonywanie wpłat,

    – przyjmowanie i odpowiadanie na pisma urzędowe, organizacja kontaktu na płaszczyźnie urząd – firma,

    informowanie kierownictwa o powstałych należnościach i zobowiązaniach,

    – asystowanie przy ewentualnej inspekcji PIP, dostarczanie wymaganej dokumentacji i udzielanie

    wyjaśnień,

    – nadzór nad dopilnowaniem terminów szkoleń BHP i przeciwpożarowych, prowadzenie ewidencji

    przydzielanych środków BHP,

    – obsługa programu płacowo-kadrowego wykorzystywanego przez firmę – SYMFONIA R2 PŁATNIK,

    – monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, informowanie kierownictwa o zmianach dotyczących

    przedsiębiorstwa i opracowanie wymaganych przez nie działań.

Zgłoszenia:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy zamowienia.rcm@gmail.com lub bezpośredni kontakt pod numerem telefonu (87) 520 10 03

Zapraszamy do aplikowania! Stań się częścią naszego zespołu!

Powiązane artykuły