Ogłoszenie. Praca

PHUP PALWOD z siedzibą w Gołdapi zatrudni pracownika na stanowisko: Inżynier budowy

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane w specjalności sanitarnej lub budowlanej)
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra umiejętność obsługi komputera
  • znajomość pakietu MS Office,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi programu AutoCAD, programów kosztorysowych

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad prowadzonymi budowami,
  • wykonywanie obmiarów robót,
  • współpraca z inwestorami i dostawcami,
  • sporządzanie dokumentacji, protokołów, zgłoszeń materiałowych.
  • zamawianie materiałów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie o umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego, a także odbycia praktyki zawodowej wymaganej do zdobycia uprawnień

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt osobisty w siedzibie firmy znajdującej się w Gołdapi przy ul. Suwalskiej 16 lub e-mail: palwod@wp.pl

W CV należy umieścić klauzulę RODO:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHUP PALWOD w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Powiązane artykuły