Tenis stołowy. Turniej w Pisanicy

W dniach 15-16 października w Pisanicy odbył się XIX Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo. Zawodnicy UKS Gołdap Zdrój wywalczyli 12 punktowanych miejsc.

W kategorii skrzatów – Dawid Łaban zajął czwarte miejsce, Maciej Milewski trzecie. W kategorii żaków Kornelia Świecka wywalczyła czwarte miejsce; w kategorii młodzików Maja Sowa – trzecie. Wśród kadetów bardzo dobrze spisała się Maja, zajmując drugie miejsce. W tej kategorii Kacper Święcki zdobył trzecie miejsce. Mateusz Marcinkiewicz zajął pierwsze wśród juniorów oraz w grze podwójnej

W kategorii + 50 Marek Różycki zajął pierwsze miejsce; w grze podwójne pierwsze; w open – trzecie.

Pełne wyniki XIX Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo – Pisanica