Ogłoszenie. Praca

PHUP „PALWOD” zatrudni inżyniera budowy w specjalności sanitarnej, budowlanej lub osobę zainteresowaną pracą w biurze. Praca na pełen etat, umowa o pracę po odbyciu okresu próbnego, praca stacjonarna w biurze.

Kandydat /kandydatka będzie  zajmować się  przygotowaniem dokumentacji budowy, zamówieniami, harmonogramowaniem budów (obsługa komputera, pakietu office, odbieranie poczty elektronicznej, obsługa drukarki, skanera). Mile widziana będzie znajomość, prawa zamówień publicznych, prawa budowlanego, doświadczenie zawodowe związane z pracą w urzędzie w wydziale inwestycji lub na budowie w charakterze inżyniera lub kierownika.

Kandydat będzie zajmował się prowadzeniem zaplecza budów od strony legislacyjnej.

Praca w pełnym wymiarze godzinowym w biurze, nie wymagamy posiadania uprawnień budowlanych.

Zapewniamy możliwość odbycia praktyki zawodowej wymaganej do zdobycia uprawnień budowlanych  z branż: sanitarnej, budowlanej, drogowej, elektrycznej.

Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia, możliwość wynajęcia mieszkania na atrakcyjnych warunkach.

Kandydat dołączy do kreatywnego zespołu gdzie będzie mógł rozwinąć swoje kompetencje zawodowe.

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 535-597-557; 604-915-204, mailowy: palwod@wp.pl lub osobisty.

W CV należy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Powiązane artykuły